Son Yorumlar
3 ay önce asfalt atılmıştı..
Yol
Bizde köy yolları yapılacak diye bekliyoruz. Daha çok bekler miyiz aca...
Yorumu Oku

Ak Parti'de sürpriz aday!
...
Bu kadar yalakalık yaptı. Karşılığını alması gerekir tabi..
Yorumu Oku

Kediye mi üzüleyim, yoksa..
herkes insanlığına üzülsün
hafta sonu olay olmuş olacak ki çarpan araç sahibine mi üzülelim. 2 ...
Yorumu Oku

Şaban Dişli'den duygulandıran Anneler Günü paylaşımı
ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ŞABAN AMCA.GÖZLER ISLANMADAN OKUNABİLECEK BİR YA...
Yorumu Oku

Geyve'de Ermeni köyüne Ait 101 Yıllık Fotoğraf
Dünyada en ucuz kan müslüman kanıdır
Ermenilerle Türklerin tarihi maalesef bir imparatorluğun enkazı altınd...
Yorumu Oku

 
Toçoğlu, Geyve halkını iftara davet etti
Salı, 13 Haziran 2017

Zeki Toçoğlu, Geyve halkını iftara davet etti.. Geyve halkı, Belediye İftarı'nda buluşuyor! Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından her Ramazan düzenlenen ‘Mahallemde İftar Var’ programlarının Geyve ayağı 16 Haziran 2017 Cuma akşamı gerçekleşeceği belirtildi.

Toçoğlu, Geyve halkını iftara davet etti
Geyve'de gerçekleşecek Ramazan programlarına ilişkin de açıklamalarda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Öncelikle Geyveli hemşehrilerimin mübarek Ramazan ayını tebrik ederim. Her yıl olduğu gibi bu Ramazanda da Geyve'de hemşehrilerimizle gönül sofralarında buluşacağız.

Mobil Etkinlik Tırımızla çocuklarımız renkli etkinliklere konuk olurken; inşallah Ramazan ayının manevi huzuru ve iklimi Geyvemizde yaşanacak.

Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kardeşliğimize vesile olmasını temennisiyle; tüm Geyveli hemşehrilerimi 16 Haziran Cuma akşamı Geyve Adnan Menderes Kapalı Pazaryeri'nde gerçekleşecek ‘Mahallemde İftar Var’ organizasyonuna beklerim"
diye konuştu.

Kur’anı Kerim tilaveti ile gönüllere ulaşılacağı iftar buluşmasında; mehteran gösterimi ve çocuk etkinliklerinin yer aldığı ‘Mobil Etkinlik Tırı’ programı 21:30’da başlayacak.


Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 1184 | E-posta

Yorumlar (6)
RSS Yorumlar
1. 13-06-2017 03:10
yeter artık
Sayın Başkan Geyve mızın temsilcisi başkanımız sayın murat kayayı ve ekibini dostça beraber yan yana görmek isteriz bunu yaparsanız geyveliler in gönlünde taht kurarsınız.yoksa bu gerginlik biz geyvelileri çok üzüyor.hepimiz sakarya:ıyız neyi paylaşamıyorsunuz.biri bu gidişe dur desin.böyle olmaz 
Hadi Geyve için elele
Yazar geyveliler (Misafir)
2. 13-06-2017 10:12
Hizmet nerede sayın başkan
Ben çiftçiyim. Hala büyükşehir gazel okuyor. Nerede arazi yolları yapılmadı, köyün ana yollarında köstebekler taht kurmuş vaziyette, pamukovaya, hendeğe, akyazıya yığıyor. Saman almaya giden görür. Sayın büyükşehirin işine öyle geliyor. Belediye ile arası olmayabilir. Ama hizmet sahasına giren yerlere hala hizmet yok. Kendi suyumuzun bakımını bile kendi yapıyor. Onca su oarası alıyor hani depo? Kışın karda okadar aradık 444 lü nunarayı yğzğmğze kapadılar... yolları gene geyve belediyesi açıverdi. Bırakın şu yalakalığı? himzeti görelim bi ondan sonra davete bakarız... heee yalağa çok şükür su saati takmadılar. Çünkü sular pek yok...
Yazar Yetti Artık (Misafir)
3. 13-06-2017 12:29
beraberiz
BİRİZ BERABERİZ KARDEŞİZ HEPİMİZ BİRİZ .BİRLİK İÇİN EL ELE KARDEŞLİK İÇİN EL ELE BARIŞ DOLU GEYVE İÇİN EL ELE.
Yazar biriz (Misafir)
4. 13-06-2017 13:56
beraberiz
Sayın başkan zeki bey siz nefsinizle haraket ederek geyvemize hizmet vermeyerek zaten biz geyve halkını yok saydınız eger sayın başkan murat kaya olmasa idi o koltukta bugun geyve yollarıyla hala sizin kurumunuz saskinin kanal çalışması sonucu o rezil çamur toz halinde kalırdı şimdi şahsen ben yıllardır akpartiye oy verdim ve ey teşkilat uyuma toçoglunu aday yapma bilesinki ey teşkilatımız başka ilçelerde de sıkıntı var saygılarımlahttps://www.instagram.com/p/BVMagZMB7Qg/
Yazar mehmet andıç (Misafir)
5. 14-06-2017 22:12
sakaryamız için
Yok araları bozuk yok geyveye hizmet yok evet köy yollarımız çok kötü özellikle belpınar köyüne giden yollar berbat inşallah sayın belediye başkanlarımız ilgilenirler bu durumla köy yollarimizi yaparlar ama mübarek ramazan ayının son günlerinde böyle güzel bi etkinlikte buluşmak biz sakaryalilara yakışir sonuçta sorun onların oyunu akpartiye veren biri olarak başkanlarimizdan ricaediyorum ne olur sakaryamız için birlik ve beraberlik içinde el ele iftarimizda buluşalım saygilarla
Yazar misafir (Misafir)
6. 15-06-2017 14:09
Teşekkürler sayın Toçoğlu
Ben partiliniz değilim, size de hiç oy vermedim. Davetinize ilk kez icabet edeceğem. Kimse Geyveliye ipotek koyma hakkına sahip değildir. Allah kabul etsin.
Yazar Vecihi (Misafir)

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.