Son Yorumlar
Memiş Kaya vefat etti
Ruhun şad mekanın cennet olsun ağabeyim. Kaya ailesine de baş sağlığı ...
Yorumu Oku

İşte Geyve Müftüsü Ali Erhun'un yeni görev yeri
TEŞEKKÜR
Selamün Aleyküm sayın Müftüm Ali ERHUN Bey, öncelikle yeni görev yerin...
Yorumu Oku

İşte Geyve Müftüsü Ali Erhun'un yeni görev yeri
TESEKKURLER
Güzel hizmetlerinizden dolayı geyveli olarak çok teşekkür ediyorum All...
Yorumu Oku

Bağlantı Köprüsü ne oldu?
sayın yetkililere hep beraber soralım
köprümüz yapılacakmı yapılmayacakmı
Yorumu Oku

Geyve Belediyesi geleneksel iftarı
EVET 7000 KISILIK YER AÇILDI VE 7000 KISILIK YEMEK YAPILDI AYAKTA KALA...
Yorumu Oku

 
Yalaza'nın çekimleri Taraklı'da başladı
Pazartesi, 24 Temmuz 2017

Yalaza'nın çekimleri Taraklı'da başladı.. Ünlü yönetmen Osman Sınav tarafından tamamı Taraklı'da çekilecek ve TRT1 Televizyonunda  yayınlanacak olan dizinin teaser çekimleri başladı.

Kadir Çöpdemir, Hasan Kaçan, İpek Tuzcuoğlu, Sinan Albayrak, Didem Balçin, Zeynep Gümez başta olmak üzere çok sayıda ünlü oyuncunun rol alacağı "Yalaza" adlı dizinin teaser çekimi Yusufbey Mahallesindeki 7 asırlık çınar'ın altında kesilen koç’un ardından start aldı.

Milletvekili İsen’den hayırlı olsun ziyareti

Sakarya AK Parti Milletvekili Mustafa İsen TRT 1 Televizyonunda yayınlanacak olan "Yalaza" dizisinin setini ziyaret etti.

Yusufbey Mahallesinde tarihi çınar altında kurulan seti ziyaret eden Milletvekili İsen, yönetmen Osman Sınav ve yapımcı firma yetkililerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gazeteci Murat Diri’ye açıklamalarda bulunan Milletvekili İsen, Dizilerin, mekanların Turizm destinasyonları dönüşmesinde ki rolünü biliyoruz. Özellikle Asmalı Konak'la Ürgüp'ün nasıl Türkiye'nin çok önemli merak edilen Bir bölgesi haline geldiği malum. Taraklı da pek çok bakımdan adeta bir doğal pilota görünümünde Bugün bu dizi ile birlikte Taraklı'nın ve Sakarya'nın Türkiye'nin tanıtımında önemli bir rol üstleneceğini düşünüyorum. Ben ayrıca sadece mekan olgusu itibariyle değil Yalaza düşüncesi itibariyle de bölgenin ne kadar potansiyel imkanlara sahip olduğunu bu dizi vesilesiyle Türkiye görmüş olacak. Osman Sınav Bey usta bir yönetmen, ben bu birikimini Türkiye’ye yansıtma noktasında çok önemli bir noktasında iş çıkaracağına inanıyorum kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum başarılar diliyorum’’dedi.
 
Taraklı’ya hayırlı olsun

Tam 10 yıl önce sevgili hocam Mustafa beyle Cumhurbaşkanlığı makamında bir araya geldik. diyen Ünlü yönetmen Osman Sınav’da yaptığı açıklamada,’’Bana ‘’Yalaza’’ kavramından bahsetmişti. Onun bana verdiği motivasyon ve heyecan la bu konuyu araştırmaya başladım. Daha sonra Taraklı’yı gezdim. Belediye Başkanımız Sayın Tacettin beyle bir araya geldik. Kısmet bugüneymiş çekimlerimize bugün başladık bize ve Taraklı’ya hayırlı olsun’’dedi.

 Taraklı’ya büyük katkı sağlayacak

 Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’da ,’’Taraklı daha önce birkaç dizi ve reklam filmine sahne olmuştu. 10 yıl önce başlayan yapılan bir hazırlık bugün meyvesini vermeye başladı.

Sayın Milletvekilimiz Mustafa İsen ile ünlü yönetmen Osman Sınav’ın yapmış olduğu görüşme sonucunda tam 10 yıl sonra ilçemizde dizi çekimleri başladı.Taraklı’nın Doğal güzelliklerini, Kültürünü ve ‘’Yalazayı’’ aktaracak bir senaryo geliştirildi diyen Başkan Özkaraman,’’Bugün teaser (Reklam çekimleri) başladı. Türkiye’de tanınmış sanatçıların rol alacağı ve Eylül ayı içerisinde TRT 1 Televizyonunda yayınlamaya başlayacak olan bu dizinin Taraklı’nın tanıtımına büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum’’dedi. (Taraklimedya.com)


Sakarya Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 1361 | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumlar
1. 27-07-2017 22:32
Geyveiyim
Geyveli olmak her insana nasıp olmaz hadi hayırlısı
Yazar Murat (Misafir)

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.