Son Yorumlar
Geyve'de bıçaklı saldırı: 4 kişi yaralandı
Kimsede suç aramayın kanunların caydırıcılığı yok emniyet yakalıyor ad...
Yorumu Oku

Geyve'de bıçaklı saldırı: 4 kişi yaralandı
Lütfen bi çözüm bulun
Artık bi çözüm bulunmalı geyve yaşanmaz bi şehir oluyor buradan yetkil...
Yorumu Oku

Geyve'de bıçaklı saldırı: 4 kişi yaralandı
Bilen konuşsun
Kardeşim bilmeden konuşmayın gencin rahatsızlığı var raporlu ve satıcı...
Yorumu Oku

Geyve'de bıçaklı saldırı: 4 kişi yaralandı
geyve nin başıboş
bunudamı cimere yazalım yakalayın artık şu uyuşturucu satıcılarını
Yorumu Oku

Geyve'de bıçaklı saldırı: 4 kişi yaralandı
geyve nin başıboş
emniyet uyuşturucu satıcılarına göz yummaya devam etsin
Yorumu Oku

 
Geyve'de görülmemiş hırsızlık!
Çarşamba, 08 Kasım 2017

Yok artık! Geyve'de görülmemiş hırsızlık! Kolundaki bilezikleri böyle çaldılar.. Pamukovalı S.G'nin geçen hafta Geyve pazarında tezgahta satıcılık yaparken kendisini hoca olarak tanıtan kimliği belirsiz kişi "Altınlarının zekatını vermemişsin" diyerek zorla bileğindeki bileziklerini çaldı.

Geçen hafta Geyve Perşembe pazarında tezgahta tuhafiye malzemesi satıcılığı yapan Pamukovalı S.G, iddialara göre yanına gelen ve kendini hoca olarak tanıtan bir kişi '' Bileğindeki bileziklerin zekatını vermemişsin '' diyerek pazar yerine yakın bir sokakta apartman önünde bileğindeki bilezikleri zorla çıkartıp çalarak kaçtı.

''Altınlarının zekatını vermemişsin..''


Pazar tezgahında müşteri beklediği sıradan yanına gelen ve kendini hoca olarak tanıtan bir kişi S.G ye ''Hayırlı işler Pazar olsun diyerek yaklaştı. Daha sonra S.G nin bileğindeki bilezikleri gören kimliği belirsiz şahıs iddialara göre '' Maşallah iyi kazanıyorsun herhalde bileğindeki bileziklerinden belli '' dedi.

S.G ise kimliği belirsiz şahsın bu sorusuna '' Allaha şükür kazanıyoruz biraz '' diyerek karşılık verdi. Kimliği belirsiz şahıs bir süre S.G ile sohbet edip güvenini kazandıktan sonra, '' Altınlarının zekatını verdin mi? '' diye sordu. S.G'nin '' Hayır '' demesi üzerine, kimliği belirsiz şahıs '' Biz hocayzı bir hoca arkadaş daha var zekatını vermen için dua edelim '' dedi. S.G'nin '' Nasıl olacak o '' sorusu üzerine bir sokak ileride hocalarının evi olduğunu orada hocayla görüştürebileceğini söyledi.

Zorla bilezikleri bileğinden çıkarıp çaldı..


Bunun üzerine bir süre tereddüt geçiren S.G'yi ikna eden şahıs Pazar yerinden bir sokak ileride boş bir sokak ta bir apartmanın önüne geldiler. Apartmanın önünde kimliği belirsiz şahıs S.G'ye '' Hocamızın yanında ayıp olmasın sen bana altınları ver bende dursun beraber hocamızın yanına çıkalım '' demesi üzerine S.G şahıstan şüphelenince oradan uzaklaşmak istedi ancak kimliği belirsiz şahıs S.G'nin bileğindeki 4 bileziği zorla çıkararak sokağın başında bekleyen gri bir otomobile binerek kayıplara karıştı.
Zorla bilezikleri çalınan S.G bağırmasına rağmen sokağın ıssız ve boş olması nedeni ile sesini kimseye duyuramayıp polise şikayette bulundu.

Polis Kolunda ve parmaklarından yaralanan S.G nin zorla bileziklerini çalan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

İsmail Çetintaş
(Pamukovahalk.com)

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 2343 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.