Son Yorumlar
3 ay önce asfalt atılmıştı..
Yol
Bizde köy yolları yapılacak diye bekliyoruz. Daha çok bekler miyiz aca...
Yorumu Oku

Ak Parti'de sürpriz aday!
...
Bu kadar yalakalık yaptı. Karşılığını alması gerekir tabi..
Yorumu Oku

Kediye mi üzüleyim, yoksa..
herkes insanlığına üzülsün
hafta sonu olay olmuş olacak ki çarpan araç sahibine mi üzülelim. 2 ...
Yorumu Oku

Şaban Dişli'den duygulandıran Anneler Günü paylaşımı
ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ŞABAN AMCA.GÖZLER ISLANMADAN OKUNABİLECEK BİR YA...
Yorumu Oku

Geyve'de Ermeni köyüne Ait 101 Yıllık Fotoğraf
Dünyada en ucuz kan müslüman kanıdır
Ermenilerle Türklerin tarihi maalesef bir imparatorluğun enkazı altınd...
Yorumu Oku

 
Mehmet Kır, milletvekili aday adayı
Pazartesi, 30 Nisan 2018

Mehmet Kır, İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladı. 3 dönem Geyve Belediye Başkanlığı yapan Mehmet Kır, 24 Haziran Genel Seçimlerinde milletvekili adayı olabilmek için adaylığını açıkladı.

İYİ Parti Sakarya İl Disiplin Kurulu üyesi Mehmet KIR, partisinden Sakarya Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

40  Yıldır  Sakarya  ilinde siyaset  yapan Mehmet  Kır İYİ Parti Sakarya İl Teşkilatı ile Yöneticilerini, İYİ Parti Geyve  İlçe  Başkanı  Yusuf Baran ve Yönetim Kurulu  Üyelerini, İYİ Parti Adapazarı   İlçe  Başkanı  Mücahit BULAN ve Yönetim Kurulu  Üyelerini, İYİ Parti Taraklı  İlçe  Başkanı  Davut YILMAZ ve Yönetim Kurulu  Üyelerini, İYİ Parti Pamukova  İlçe  Başkanı  Kemalettin Yörük ve Yönetim Kurulu  Üyelerini ziyaret ederek  istişaralerde  bulundu.

İYİ Parti Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran açılış konuşmasında yaptıkları çalışmaları anlattı

24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerde İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığını açıklayan Mehmet KIR, Geyve İlçe Başkanlığında Partililerle  bir araya  geldi. İYİ Parti Sakarya Kurucu üyesi  İl Disiplin Kurulu üyeliğide yapan  İYİ Parti Sakarya Milletvekili aday adaylığına başvurduğunu belirten Mehmet Kır  1958 Geyve doğumlu olduğunu ve ilk,orta,Lise öğreimini Geyve’de tamamladı.Bursa İktisadi ve Ticari  İlimler Akademisinden İktisat  Uzmanlığı bölümü mezunu. 1989 yılında  29   yaşındayken  Geyve  Belediye  Başkanı oldu. 3  dönem  Başkanlık yaptığını  belirten  KIR “Doğduğum il olan Sakarya’ın değerleri, yetiştiğim aile ortamı ve benimsediğim siyasi düşünce parlamenter sistemden yana olduğundan İYİ Parti’de kuruluş aşaması itibariyle aktif olarak çalışmayı benimsedim. En son İYİ Parti Sakarya İl Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yaptım” dedi.

TOPLUMUN SORUNLARINI BİLİYORUM”

Uzun süredir aktif siyasette olan biri olarak toplumun tüm kesimlerini tanıdığını ve sorunlarını bildiğini anlatan İYİ Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Mehmet KIR, şunları söyledi: “Diğer alanlarda olduğu gibi eğitim alanında da ülkemizin geldiği noktadan çok rahatsızım. Özellikle bu konuda daha etkili çalışarak sorgulayan, bilim ve teknoloji üreten, düşüncelerini özgürce ifade edebilen bir Türkiye hayal ettiğim ve gelecek nesillere böyle bir ülke bırakma mücadelesinde olduğum için İYİ Parti’den milletvekili adayı olmaya karar verdim. Bu yolda amacım hep birlikte Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak, İYİ Parti’yi iktidara getirmek ve çok sevdiğim memleketim Sakarya’mın insanının Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sesi olmaktır.”

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Kır Bende varım dedi.

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 471 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.