Son Yorumlar
Elma ailesinin baba acısı
Çok Teşekkürler
Çok Teşekkürler Celal Bey, Çok Sağolunuz. Amin
Yorumu Oku

Kadir Tokta vefat etti
Başsağlığı
Allah rahmeti ile muamele etsin.. Nur içinde yat. Abine ve o çok se...
Yorumu Oku

Elma ailesinin baba acısı
başsağlığı
şeref bey,babanıza allahtan rahmet dile ,sizlere sabırlar dilerim.Nur ...
Yorumu Oku

Belediye Başkanları adaylık çalışmalarına başladı
Murat kayamı belediyeye yani biz vatandaşlara ait olan belediye parkın...
Yorumu Oku

Atilla Zeytinoğlu dede oldu
Rab analı babalı büyütsün.
Yorumu Oku

 
İYİ Parti'den Geyve ve Pamukova çıkarması
Cumartesi, 12 Mayıs 2018

İyi Parti Milletvekili aday adaylarından Geyve ve Pamukova çıkarması..!İyi Parti Sakarya Milletvekili aday adayları Geyve ve Pamukova’ya adeta çıkarma yaptı. Esnafı gezip, partililerle buluştular. Bu buluşmaya Milletvekili aday adayı Mehmet Kır’ın konuşması damga vurdu..

İyi Parti Sakarya Milletvekili aday adayları Asena Aslan Burak, Zeynep Ulusinan Emecan, Şule Bayri, Mehmet Kır, Aydoğan Aslan, Fatih Kaya ve İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ile yönetim kurulu üyeleri Geyve ve Pamukova'da esnafı ziyaret edip, ilçe teşkilatında partililer ile bir araya geldiler.

İyi Parti Geyve ve Pamukova ilçe Teşkilat binalarındaki toplantılara Geyve ilçe Başkanı Yusuf Baran, Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük, İlçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Vatandaşlarla ve partililerle buluşan milletvekili adayları kendilerini tanıtıp vaatlerini anlattılar.İyi Parti Milletvekili aday adayları içinde en çok dikkat çeken isimler, Pamukovalı aday adayı Fatih Kaya ve Geyve eski Belediye başkanı Mehmet Kır oldu.

Kır, “Şafak söktü biz iktidara geliyoruz Meral Akşener de Cumhurbaşkanı oluyor..”

Partililer ile buluşan Milletvekili aday adaylarından Mehmet Kır’ın konuşması ziyarete damga vurdu. Eski Geyve Belediye başkanı ve İyi Parti Milletvekili aday adayı Mehmet Kır, gecenin en zifiri karanlığının şafağın sökme vakti olduğunu ifade ederek “Tam o zifiri karanlık olduğu noktada şafağın söktüğü zamandır. İyi Partinin iyilerin şafağı sökmüştür. Şafak söktü biz iktidara geliyoruz Meral Akşener de Cumhurbaşkanı oluyor. İyi Parti'de iktidar oluyor hayırlı olsun diyorum milletimize “ dedi.

Kır; “ Ve Bismillah deyip çaldılar..”

Kır, “ Bu işleri bunlar çok iyi biliyor. Ama biz öyle olmadık. Bir zamanlar Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un dediği gibi, Harun gibi gelip Karunlaşmayacağız dediler. Musa gibi gelip firavunlaşmayacağız dediler. İbrahim gibi gelip nemrutlaşmayacağız dediler. Bunların hepsini yaptılar. Ve Bismillah deyip çaldılar. Biz cesur insanlarız. Biz Allahtan başka hiçbir şeyden korkmayan iyi insanlarız. Meral Akşener Tayyip Erdoğan’ın teklifini kabul etseydi şuan başbakandı. Ama kabul etmedi çoğu adamdan adam böyle bir erkek “ dedi.

Kır, “ Pamukova'dan da tamam..”
Kır konuşmasının son bölümünde Cumhurbaşkanın “Eğer millet istemezse tamam derse tamam “ dediğini hatırlatarak, “ Ve 3 milyon kişi tamam dedi. Birde buradan Pamukova dan Tamam diyelim “ diyerek, partilere hep bir ağızdan tamam dedirtti.

Fatih Kaya, “ İki bayramı bir arada yaşamak istiyoruz..”

Pamukova dan Milletvekili aday adayı olan Fatih Kaya ise iki bayramı bir arada yaşamak istediklerini ifade ederek “Ramazan bayramı ve Partimizin Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olduğu iki bayramı bir arada yaşamak istiyoruz “ dedi.

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 649 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.