Son Yorumlar
Ak Parti Geyve adayı Murat Kaya
Hamaset siyaseti
Şimdi yine aynı senarya başlayacak. Ülkenin bekası için, bu seçim çok...
Yorumu Oku

Sakarya "cinayette" yine zirvede!
Dışardan çok göç aldığı için ipini koparan soytarı Suriyelisi dahil bu...
Yorumu Oku

Ak Parti Geyve adayı Murat Kaya
Beka mı?
Ne bekası ya? altı üstü kim daha iyi çöp toplayacak kim daha iyi kaldı...
Yorumu Oku

Ak Parti Geyve adayı Murat Kaya
Lider
Herşey Türkiye için.Genelde ve yerelde AK Başkanlarımız listeleri oluş...
Yorumu Oku

Ankara'dan MHP'yi şok eden karar!
Bu Ülkücülere Saygısızlıktır.
MHP'li olarak benden oy yok.Bu kadarda acizlik olmaz.Bizim oyumuza kim...
Yorumu Oku

 
Karne töreni Alifuatpaşa'da yapıldı
Cumartesi, 09 Haziran 2018

Karne töreni Alifuatpaşa'da yapıldı.. 2017-2018 eğitim-öğretim döneminin sonra ermesi nedeniyle Geyve’deki okullarda karne dağıtım törenleri yapıldı.

Alifuatpaşa Mahallesi İlkokulu tarafından düzenlenen karne dağıtım programına; İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, ME Şube Müdürü Bahatdin Aydemir, ilçe Sağlık Müdürü, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı.

Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın müzik öğretmeni Özkan Özer eşliğinde okunması ile başladı.

Okul müdürü Zikrullah Öz, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının kapanış programına “Hoş Geldiniz”dedi.

Okul Müdürü Öz yaptığı konuşmada: “Bugün dönemin son zilini çaldık. Bütün öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği bir gün. Öğrencilerimizin bir kısmı bir üst sınıfa geçmiş, bir kısmı ortaokuldan mezun olup, başka bir okula gitmenin heyecanını yaşıyor. Bizler ise öğrencilerimizin akademik, sosyal ve kültürel alanda kendilerini geliştirmelerine sağladığımız katkıların haklı gururunu yaşıyoruz.”şeklinde konuştu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan: “Bizler öncelikle öğrencilerimizin kendi ayakları üzerinde durabilen milli ve manevi değerleri benimsemiş doğrudan, güzelden yana taraf tavır alan sevgi saygı ve hoşgörülü, ailesine, vatanına, milletine hayrı dokunan bireyler olarak yetiştirmek bizlerin en büyük ideali. Bugün dönemin son zilini çaldık. Ama yeni dönemin hazırlıklarına şimdiden başladığımızı belirtmek isterim. Ülkemizin kalkınmasında rekabet gücümüzün artmasında ve her alanda eğitimli insanlara ihtiyaç var. Kaybedecek zaman yok. Eğitim konusunda ülkemizin, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşması dileğiyle. Hepinize sevgi, saygılarımı sunuyorum. Alifuatpaşa İlkokulu olarak başarıda bir dönem geçirdik. Bu başarının yakalanmasında öğrencilerimizin gayreti, öğretmenlerin özenli çalışmalarının yanında bizleri her alanda destekleyen, motive eden Geyve Kaymakamı İlyas Memiş’e, öğrencilere ve okullara her türlü yardım ve desteği sağlayan Geyve Belediye başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ediyoruz.”ifadelerini kullandı.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, karne töreninde yaptığı konuşmada; Öğrencilerin uzun bir eğitim öğretim döneminden sonra tatile ayrıldıklarını, tatilde dinlenmek, eğlenmek ve gezip dolaşmalarının tabii hakları olduğunu fakat boş vakitlerini kitap okumak gibi faydalı meşguliyetler içerisinde geçirmeleri konusunda tavsiyede bulundu. Eğitim öğretim döneminin ilçemizde genel olarak sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanması dolayısıyla okul müdürleri ve öğretmenlere teşekkür ederek öğretmen ve öğrencilere sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmelerini diledi.

Alifuatpaşa Mahallesi Ortaokulu Çok Maksatlı Salonu’nda yapılan program, öğrencilerin yılsonu gösterileri ve karnelerinin dağıtımı ile sona erdi. Minik okul öğrencilerinin sazları eşliğinde seslendirdiği “Türkiyem Türküsü” büyük beğeni ve alkış topladı.
Kaymakam Memiş, MEM Doğan ile İlçe sağlık Müdürü tarafından öğrencilerin karne ve belgeleri takdim edildi.  Programın sunumunu Alifuatpaşa İlkokulu sınıf öğretmeni İsmail Subaşı yaptı.

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 506 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.