Son Yorumlar
Memiş Kaya vefat etti
Ruhun şad mekanın cennet olsun ağabeyim. Kaya ailesine de baş sağlığı ...
Yorumu Oku

İşte Geyve Müftüsü Ali Erhun'un yeni görev yeri
TEŞEKKÜR
Selamün Aleyküm sayın Müftüm Ali ERHUN Bey, öncelikle yeni görev yerin...
Yorumu Oku

İşte Geyve Müftüsü Ali Erhun'un yeni görev yeri
TESEKKURLER
Güzel hizmetlerinizden dolayı geyveli olarak çok teşekkür ediyorum All...
Yorumu Oku

Bağlantı Köprüsü ne oldu?
sayın yetkililere hep beraber soralım
köprümüz yapılacakmı yapılmayacakmı
Yorumu Oku

Geyve Belediyesi geleneksel iftarı
EVET 7000 KISILIK YER AÇILDI VE 7000 KISILIK YEMEK YAPILDI AYAKTA KALA...
Yorumu Oku

 
Fevzi Kılıç: "Mesajı aldık"
Salı, 26 Haziran 2018

Fevzi Kılıç: Milletimizin verdiği mesajı aldık.. 24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti İl Başkanı Kılıç, "Milletimizin verdiği mesaj alınmıştır" dedi ve bununla ilgili kapsamlı bir raporun genel merkeze teslim edileceğini duyurdu.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 24 Haziran seçimlerini değerlendirdi.

Sakarya'nın bir kez daha % 70 ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tam destek verdiğini anlatan Kılıç, "Sakarya Türkiye ortalamasının 19 Puanlık farkıyla ortaya koymuştur. Bu seçimin kaybedeni yoktur.Türkiye kazanmıştır, demokrasi kazanmıştır. Seçim sürecinde bizleri kapılarını açan değerli hemşehrilerimize, bizlere dua ederek yanımızda olan tüm büyüklerimize, aday adaylarımıza, adaylarımıza, ilçe başkanlarımız ve yönetimlerine, kadın kollarımızın başkan ve yöneticilerine, gençlik kollarımızın başkan ve yöneticilerine,belediye başkanlarımıza, Cumhur İttifakında birlikte olduğumuz MHP'nin tüm yöneticilerine ve teşkilat mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi

MESAJI ALDIK

Kılıç, AK Parti'ye çıkan oy oranına değinerek, "Milletimizin partimize verdiği mesaj alınmıştır. Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda seçim raporlarının ilgili kurullarımızın hazırlanmasının ardından bu yeni dönemde de yerel ve genel siyasette tüm eksiklerimizi Genel Merkezimizdeki yetkili organlarımızla paylaşarak ve ivedilikle tamamlayarak önümüzdeki seçimlere hazır olacağız" dedi.

SIRALAMALAR
Cumhurbaşkanı verilen oy oranı dikkate alındığında Sakarya'nın bu sonuçla Marmara Bölgesinde 1'nci olduğuna dikkat çeken Kılıç, "Sakarya Büyükşehirler arasında 4. sıra ve Türkiye Genelinde 12.sıralamasında yerini almıştır. Partimize verilen oy oranı dikkate alındığı ise Sakarya Marmara Bölgesinde birinci, Büyükşehirler arasında 3. sırada yerini almıştır, Türkiye genelinde ise 5. sıradayız" dedi

 

Sakarya Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 123 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.