Son Yorumlar
Toçoğlu, Geyveli muhtarları ağırladı
Giriş yolu
Bide şu bağlarbaşı mah. Giriş yolu yapılsa kış aylarında alt geçit şu ...
Yorumu Oku

Cemil Saraç vefat etti
Üzücü bir kayıp mekanı cennet olsun.
Yorumu Oku

Şehidimiz var!
fdygd
:sigh :cry :? :(
Yorumu Oku

Fenerbahçe'den taziye mesajı
babadostu
Merhum Mehmet Kaya'ya Allah'tan rahmet, değerli baba dostum Tahsin Kay...
Yorumu Oku

Geyve'de motosiklet kazası: 2 yaralı
ailelerin dikkatine
Bu çocukların ailelerinin elbette yüreği yanıyordur şimdi.... Bu kaçın...
Yorumu Oku

 
Sporda yetenekli çocuklara Geyve'de eğitim
Cumartesi, 21 Temmuz 2018

Sporda yetenekli olan çocuklara Geyve'de eğitim verilecek... Yetenek Taraması Projesine Yoğun İlgi.. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında Temel Spor Eğitimi alacak olan öğrencilerin çalışmaları devam ediyor.

Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme testleri sonucunda belirlenen 564 öğrenciye Temel Spor Eğitimleri, İl Genelinde Adapazarı, Akyazı , Arifiye, Hendek, Geyve , Karasu Sapanca ve Serdivan olmak üzere 8 Merkezde yapılacak. İl Müdürlüğü Uzman Antrenörlerince verilecek.

Sapanca İlçesinde start alan Proje Eğitimleri, Adapazarı İlçesinde devam ediyor. Lütfü Yaman Spor Salonunda velilere bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Projeye yoğun ilgi gösteren öğrenci ailelerine bilgilendirmeyi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar verdi.

Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi ile ilgili velilere bilgiler veren Spor Şube Müdürü Murat Acar; "Sporcular öncelikle Temel Eğitim Çalışmalarına tabi tutulacak. Daha sonrasında ise yeteneklerine göre branşlara yönlendirilmesi yapılarak, spor hayatına devam etmiş olacaklar. İnşallah devamlılığın sağlanması ile ileride milli sporcu seviyesine çıkacak olan sporcularımızın Sakarya'mızın gururu olacaklarına inancımız tamdır. Bu bağlamda Ailelerimize bugünkü ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. Projeye verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.


Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 860 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.