Son Yorumlar
Elma ailesinin baba acısı
Çok Teşekkürler
Çok Teşekkürler Celal Bey, Çok Sağolunuz. Amin
Yorumu Oku

Kadir Tokta vefat etti
Başsağlığı
Allah rahmeti ile muamele etsin.. Nur içinde yat. Abine ve o çok se...
Yorumu Oku

Elma ailesinin baba acısı
başsağlığı
şeref bey,babanıza allahtan rahmet dile ,sizlere sabırlar dilerim.Nur ...
Yorumu Oku

Belediye Başkanları adaylık çalışmalarına başladı
Murat kayamı belediyeye yani biz vatandaşlara ait olan belediye parkın...
Yorumu Oku

Atilla Zeytinoğlu dede oldu
Rab analı babalı büyütsün.
Yorumu Oku

 
Sporda yetenekli çocuklara Geyve'de eğitim
Cumartesi, 21 Temmuz 2018

Sporda yetenekli olan çocuklara Geyve'de eğitim verilecek... Yetenek Taraması Projesine Yoğun İlgi.. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında Temel Spor Eğitimi alacak olan öğrencilerin çalışmaları devam ediyor.

Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme testleri sonucunda belirlenen 564 öğrenciye Temel Spor Eğitimleri, İl Genelinde Adapazarı, Akyazı , Arifiye, Hendek, Geyve , Karasu Sapanca ve Serdivan olmak üzere 8 Merkezde yapılacak. İl Müdürlüğü Uzman Antrenörlerince verilecek.

Sapanca İlçesinde start alan Proje Eğitimleri, Adapazarı İlçesinde devam ediyor. Lütfü Yaman Spor Salonunda velilere bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Projeye yoğun ilgi gösteren öğrenci ailelerine bilgilendirmeyi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar verdi.

Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi ile ilgili velilere bilgiler veren Spor Şube Müdürü Murat Acar; "Sporcular öncelikle Temel Eğitim Çalışmalarına tabi tutulacak. Daha sonrasında ise yeteneklerine göre branşlara yönlendirilmesi yapılarak, spor hayatına devam etmiş olacaklar. İnşallah devamlılığın sağlanması ile ileride milli sporcu seviyesine çıkacak olan sporcularımızın Sakarya'mızın gururu olacaklarına inancımız tamdır. Bu bağlamda Ailelerimize bugünkü ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. Projeye verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.


Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 681 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.