Son Yorumlar
Alifuatpaşa'da pitbull dehşeti
Hangi belediye
Bu işi ehline verin diye boşuna demezler ehil olmayan kişiler bu başar...
Yorumu Oku

Adına Şiirler Yazılan Geyveli: Muazzez Akkaya
rind
teşekkür ederiz
Yorumu Oku

Şerafettin Kaya, adaylığını açıkladı
çok zor, yorumunu yapan kardeşimize ceva
evvelki seçim çalıışmalarında seçilem vekilimizin geyvedeki resimlere ...
Yorumu Oku

Şerafettin Kaya, adaylığını açıkladı
çok zor
Tanıyamadık sizi beyfendi, hayatımda ilk defa görüyorum. MHP teşkilat...
Yorumu Oku

İdris Akbıyık, Hakkari dağlarında
RABBİM SİZLERLE OLSUN.......
Yorumu Oku

 
TEM'i kullanacaklar dikkat!
Çarşamba, 25 Temmuz 2018

TEM'i kullanacaklar dikkat!.. 10 gün kapalı olacak.. TEM Otoyolundaki onarım çalışmaları kapsamında Adapazarı kavşağı ile İzmit (Doğu) Kavşağı arası (İstanbul yönü) 10 gün boyunda saat 08.00 - 17.30 arasında kapalı olacak.

Sakarya Valiliği, Karayolları 1. Bölge Müdürlüğünün TEM Otoyolundaki bakım ve onarım çalışmalarına ilişkin duyurusunu kamuoyuna açıkladı.

Açıklamaya göre; TEM Otoyolunun Adapazarı gişelerinden İzmit (Doğu) gişelerine kadar (İstanbul yönü) 25 Temmuz Çarşamba'dan (Bugün) 3 Ağustos Cuma gününe kadar çalışma yapılacak.

Çalışma kapsamında TEM'in ilgili bölümü sabah saat 08.00'den 17.30'a kadar kapalı olacak.

İstanbul yönüne gidecek olan araçlar, TEM Adapazarı gişelerinden çıkarak D-100 Karayoluna yönlendirilecek.

Valilikçe yapılan açıklama şu şekilde:

"Körfez Kavşağı-Gümüşova Kavşağı (Km:73+469-181+000) Arası Otoyol ve Bağlantı Yollarında Üstyapı İyileştirmesi ve Büyük Onarım İnşaatı" işi yüklenici "Burkay İnş. Mad. End. Müh. Turz. Teks. Taah. Tic. Ltd. Şti. & Günfalt İnş. Asf. Nak. Tic. A.Ş. İş Ortaklığı" nın taahhüdü altında devam etmektedir.

Söz konusu işin bünyesine Adapazarı Kavşağı - İzmit Doğu Kavşağı (K14) (K.K.No: O-4/16) arasındaki bölümde (Kuzey yol km: 116+700-97+700) üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılacaktır.

Yapılacak çalışmada Adapazarı-İzmit yönünde O-4 (TEM) otoyolu trafiğe tamamen kapatılarak; trafik akışı Adapazarı kavşağından D-100 yoluna yönlendirilecek ve D-100 yolunu takip ederek İzmit Doğu gişelerden tekrar O-4 otoyoluna katılım sağlanacaktır. (Sapanca otoyol kavşağı da kapalı olacaktır.)

Söz konusu çalışmalar 25.07.2018 Çarşamba sabahı saat 08:00 da başlayacak olup, 03.08.2018 Cuma günü saat 17:30 da tamamlanacaktır.

Çalışma saatleri 08:00 - 17:30 arasında olacaktır. Söz konusu kesimde sabah saat 08:00 itibari ile otoyol trafiğe kapatılacak olup, akşam saat 17:30 da otoyol tekrar kullanıma açılacaktır.

Söz konusu çalışmalar esnasında gerekli olan tüm emniyet tedbirleri alınacak ve trafik işaretlemeleri yapılacaktır. Sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerekmektedir.

Çalışmaların güvenlik içinde sürdürülebilmesi için görevli ekiplerimize Emniyet Birimlerince yardımcı olunması ve çalışmalar süresince gerekli trafik düzeninin sağlanması hususunda ilgililere emirlerinizi arz/rica ederim." denilmektedir.
Kamuoyuna duyurulur.


Sakarya Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 719 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.