Son Yorumlar
Avcı ailesin baba acısı.
Başı Sağolsun
Amcamız iyi birisiydi. Allah rahmetiyle muamele etsin. Avcı ailesinin ...
Yorumu Oku

Geyve Rüzgar Santrali satılıyor
Kriz
:roll Normal yani
Yorumu Oku

Geyve Belediye Meclisi'nde konuşulanlar
Kaldırım çilesi
Hiçbir yerde Kaldırımdan yürüyemiyoruz yolun ortasından gidiyoruz bu i...
Yorumu Oku

Geyve Belediye Meclisi'nde konuşulanlar
Dogrucu davut54
BU SAYGISIZLIGI CIMERE SIKAYET EDELIM BRN ETTIM GORUNTULU OLARAK COK O...
Yorumu Oku

Geyve Belediye Meclisi'nde konuşulanlar
Layikiz
KALDIRIM ISGALI GEYVENIN BASIBOS BIR YONETIM TARAFINDAN YONETILDIGINI ...
Yorumu Oku

 
Şerafettin Kaya, adaylığını açıkladı
Pazar, 25 Kasım 2018

Şerafettin Kaya, MHP Geyve Belediye Başkan Aday Adayı.. MHP Geyve ilçe başkanı Şerafettin Kaya; başkanlıktan istifa ederek Geyve Belediyesi MHP Başkan Aday Adayı dilekçesini Geyve MHP ilçe Başkanı Murat Çakmak’a verdi. Kaya bir basın açıklaması yaptı.

Kaya'nın açıklaması şöyle;

Değerli dava arkadaşlarım,

Değerli Yönetim Kurulu, kadın kolları başkanım, misafirler, basınımızın güzide temsilcileri, değerli misafirlerimiz ve sevgili Geyveli hemşerilerim…

Malumunuz olduğu üzere MHP Geyve İlçe Başkanı iken 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde aday adaylığı başvurusu için istifa etmiştim. Bugün ise mensubu olmaktan onur duyduğum MHP. nin Geyve İlçe Teşkilatı Belediye Başkanı adına aday adaylığımı açıklıyorum. Asrın Bilge Kağan’ı, Bilge Liderim sayın Devlet BAHÇELİ Bey ve Genel Merkez’imizin tensip ve takdirleri ile adaylığım kabul edildiği takdirde 24 Haziran seçimlerindeki vekil adaylığımda göstermiş olduğum gayret ve performansımın kat kat fazlasıyla çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve girilmedik gönül bırakmayacağım.

Ülkücü Hareket Kadroları kişiye özgü değil yarım asırlık dava hareketlidir. Geçmişte vatan, millet, bayrak ve mukaddesat uğruna milli bekamız resmini için taşın altına elini değil gövdesini koymuştur. Zaman zaman baraj altı kalsa da ilke ve ülkülerimizden taviz vermedik, bu uğurda ölüme gülerek giden Ülkü güllerimiz başta olmak üzere maddi manevi bedeller ödedik. MHP.nin siyasi politikaları gün geçtikçe kendini kabul ettirmiş Genel Başkanımızın omurgalı duruşu ile halkımızın gönlünde taht kurmuştur. Yenikapı Ruhundan başlayan milli bekamızın teminatı olan Cumhur İttifakı’na kayıtsız-şartsız desteğimiz önümüzdeki yerel seçimlerde de sürecektir.

Ülkemizin içinde bulunduğu kritik süreçte yetkileri belediye sınırları olan yerel yönetimlerden ülkenin genel siyasetinden beklentiler de olacaktır. Bu manada kazanan kim olursa olsun ateşten gömlek giyecektir. Başta memleketin efendisi köylü ve çiftçimiz olmak üzere memur, işçi, esnaf, genç, yaşlı herkesin sıkıntılarını biliyoruz. MHP. ise bu sorunların üstesinden gelecek güç, kudret ve irade ile mücehhez kadrolara sahiptir.

Geyve ilçemizin mazisi, tarihi  geçmişi olan en eski ilçelerinden biridir ancak bugüne geldiğimizde layık olduğu yerde değildir. Üretken ve çağdaş belediyecilik anlayışı ile şehircilik ve bölge planlamada uzman ekiplerle 7’den 70’e özlenen ve layık olduğu konuma getirmek için çalışacağız.

Adamın adamı değil bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da davanın ve halkın adamı olacağız. Herbiri bu toprağın bağrından yetişmiş diğer siyasi görüşün adayları ile yarışa girmeyeceğiz, ilkeli siyasetten taviz vermeyeceğiz, farkımız ülkücü adap ve projelerimiz olacaktır. Teveccüh gösterilmesi halinde kimseyi ötekileştirmeden, her siyasi  görüşe eşit mesafede  hizmet anlayışı ile yaklaşık 40.000’e yakın seçmen ve 50.000’den fazla nüfusu ile herkesin başkanı olacağız.

Bizim anlayışımızda halkımızın her ferdi başkandır, yönetimde söz sahibidir; ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz. Verilen her oy ve gösterilen teveccüh için kimseyi mahcup etmeyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle siyaset üstü anlayışla herkesi MHP. çatısı altında buluşmaya davet ediyorum. Her ne kadar siyasi parti amblemi altında seçime katılsak da siyasi parti başkanı değil Şehr-ül Emin’ler seçeceğiz; bu konunun altını hassaten çizmek istiyorum.

Şehren’den Melekşe Oruç mahallesine, İlimbey’den Taşoluk Mahallesine, Alifuatpaşa mahallesinden Geyve ilçe merkezine kadar bütün seçmenlerimizi ve halkımızı en kalbi duygularla selamlıyorum. Sevgili Peygamberimiz (SAV.)’in “Layık olduğunuz şekilde yönetilirsiniz” hadisine mazhar ve gönülleri fetheden liderler seçerek 1 Nisan sabahına geleceğe güvenle uyanmanız dileğiyle…

Selam ve saygılarımla…

Smmm Şerafettin KAYA

MHP. Geyve Belediye Başkanı Aday Adayı

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 1277 | E-posta

Yorumlar (3)
RSS Yorumlar
1. 25-11-2018 11:40
yolun açık olsun
Geyve İmam Hatip Lisesinden mezun şerafettin KAYA aday adaylığını basın yolu ile öğrenmiş bulunuyoruz. Imam Hatip Lisesinde de sevilen bir arkadaşımızdınız. Sizin gibi temiz vatanını milletini, dinini bilen ve seven temiz insanların aday olması bizleri sevindirmektedir. Sen adayım dedin bundan sonra takdir yüce Allahın ve değerli Geyve halkının takdiri, yolun ve bahtın açık olsun. İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI
Yazar İmam Hatip mezunları (Misafir)
2. 03-12-2018 13:55
çok zor
Tanıyamadık sizi beyfendi, hayatımda ilk defa görüyorum. 
MHP teşkilatları tavandan tabana kadar birtek belediye bile almamak için ant içmiş bu durumdan onu anladım.
Yazar Ahmet (Misafir)
3. 06-12-2018 00:52
çok zor, yorumunu yapan kardeşimize ceva
evvelki seçim çalıışmalarında seçilem vekilimizin geyvedeki resimlere bak sayın şerafettin kaya,yı görürsün kendini göremezsin,çünkü bu yorumda başkası adına karalama kampanyası var.
Yazar gerçek geyveli (Misafir)

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.