Son Yorumlar
Geyve'de o mahallede muhtar değişti
misafir@hotmsil.com
Sutalan dogancil muhtarlati ve nucesi geyve de oturuyor garibana gelin...
Yorumu Oku

Traktör kanala uçtu: 1 ölü
İzah
Bu traktörlerde neden U demiri kullanılmaz...
Yorumu Oku

Traktörün altında kalan minik Mesut yaşamını yitirdi
cenabuallah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin inşaallah.
Yorumu Oku

Geyve'de seçimlere bir de bu açıdan bakın
eee
hdp oyları kime gitti
Yorumu Oku

Geyve'de seçimlere bir de bu açıdan bakın
mmm
eee yani. Hayırlı uğurlu olsun.. :) :grin
Yorumu Oku

 
Geyve'de yaşanan bu olay konuşuluyor
Cuma, 08 Şubat 2019

Geyve'de yaşanan bu olay Sakarya'da gündem oldu... (VİDEO).. Edinilen bilgilere göre, Geyve Sosyal Hizmetler Merkezi’nin inşaat işini alan müteahhit ile merkezin arkasında cami yaptıran Sait Barış arasında uzun bir süreden beri gerginlik yaşanıyordu. Sait Barış, müteahhidin Sosyal Hizmetler Merkezi inşaatını caminin arsasına kaydırdığını iddia ederek ölçüm yaptırdı.

İddiaya göre ölçüm esnasında inşaatta görevli M.İ Sait Barış’a “Sarıkla geziyorsun” diyerek sataşıp devamında da küfür etmiş.

Sait Barış küfüre tepki göstermesiyle başlayan tartışma büyüdü. Barış ailesinin diğer fertleri de olay yerine gelince ortam iyice gerildi. Sait Barış’ın yakınları şantiye görevlisinin kendilerine de küfür ettiğini iddia ederek M.İ’yi darp ettiler.

Şantiye görevlisi karakola giderek Sait Barış’ın inşaat şantiyesinden mal çaldığını beyan ederek hırsızlık ve darptan şikayetçi oldu.

Sait Barış ve olaya karışan yakınları da karakolda ifade vererek inşaat sahasından sadece çöpe atılan palet aldıklarını, başkaca bir malzemenin çalınmasının söz konusu olmadığını şantiye görevlisinin kendilerine sataşma, küfür ve iftira attığını beyan ettiler.

Sait Barış’ın olaya karışan oğlu Medeni Barış yaşananları şöyle aktardı “Babamız cami yaptırıyor. Kendisi hacıdır. Hırsızlık yaptı iddiası tamamen iftiradır. Cami yaptıran bir insana böylesi çirkin bir iftiranın bedelini hukuk önünde elbette soracağız. Şantiye görevlisinin sataşma ve küfür ile devam eden hadisesi karşısında aile bireylerimizi olay yerinden almak ve ortamı sakinleştirmek için bende oraya gittim. Şantiye görevlisi çirkin tavrını sürdürüp bana da küfür edince istemeyeceğimiz olay yaşandı. Bütün yaşananların sorumlusu insanların giyinişine, yaşayışına müdahale eden şantiye görevlisidir. Bundan sonra hükmü mahkeme verecek. İftira, hakaret ve küfür eden görevli ile hukuk önünde hesaplaşacağız” dedi.

Haber: Haberlisin.com
Video: medyabar.com

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 2470 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.