Son Yorumlar
Avcı ailesin baba acısı.
Başı Sağolsun
Amcamız iyi birisiydi. Allah rahmetiyle muamele etsin. Avcı ailesinin ...
Yorumu Oku

Geyve Rüzgar Santrali satılıyor
Kriz
:roll Normal yani
Yorumu Oku

Geyve Belediye Meclisi'nde konuşulanlar
Kaldırım çilesi
Hiçbir yerde Kaldırımdan yürüyemiyoruz yolun ortasından gidiyoruz bu i...
Yorumu Oku

Geyve Belediye Meclisi'nde konuşulanlar
Dogrucu davut54
BU SAYGISIZLIGI CIMERE SIKAYET EDELIM BRN ETTIM GORUNTULU OLARAK COK O...
Yorumu Oku

Geyve Belediye Meclisi'nde konuşulanlar
Layikiz
KALDIRIM ISGALI GEYVENIN BASIBOS BIR YONETIM TARAFINDAN YONETILDIGINI ...
Yorumu Oku

 
Geyve'de yaşanan bu olay konuşuluyor
Cuma, 08 Şubat 2019

Geyve'de yaşanan bu olay Sakarya'da gündem oldu... (VİDEO).. Edinilen bilgilere göre, Geyve Sosyal Hizmetler Merkezi’nin inşaat işini alan müteahhit ile merkezin arkasında cami yaptıran Sait Barış arasında uzun bir süreden beri gerginlik yaşanıyordu. Sait Barış, müteahhidin Sosyal Hizmetler Merkezi inşaatını caminin arsasına kaydırdığını iddia ederek ölçüm yaptırdı.

İddiaya göre ölçüm esnasında inşaatta görevli M.İ Sait Barış’a “Sarıkla geziyorsun” diyerek sataşıp devamında da küfür etmiş.

Sait Barış küfüre tepki göstermesiyle başlayan tartışma büyüdü. Barış ailesinin diğer fertleri de olay yerine gelince ortam iyice gerildi. Sait Barış’ın yakınları şantiye görevlisinin kendilerine de küfür ettiğini iddia ederek M.İ’yi darp ettiler.

Şantiye görevlisi karakola giderek Sait Barış’ın inşaat şantiyesinden mal çaldığını beyan ederek hırsızlık ve darptan şikayetçi oldu.

Sait Barış ve olaya karışan yakınları da karakolda ifade vererek inşaat sahasından sadece çöpe atılan palet aldıklarını, başkaca bir malzemenin çalınmasının söz konusu olmadığını şantiye görevlisinin kendilerine sataşma, küfür ve iftira attığını beyan ettiler.

Sait Barış’ın olaya karışan oğlu Medeni Barış yaşananları şöyle aktardı “Babamız cami yaptırıyor. Kendisi hacıdır. Hırsızlık yaptı iddiası tamamen iftiradır. Cami yaptıran bir insana böylesi çirkin bir iftiranın bedelini hukuk önünde elbette soracağız. Şantiye görevlisinin sataşma ve küfür ile devam eden hadisesi karşısında aile bireylerimizi olay yerinden almak ve ortamı sakinleştirmek için bende oraya gittim. Şantiye görevlisi çirkin tavrını sürdürüp bana da küfür edince istemeyeceğimiz olay yaşandı. Bütün yaşananların sorumlusu insanların giyinişine, yaşayışına müdahale eden şantiye görevlisidir. Bundan sonra hükmü mahkeme verecek. İftira, hakaret ve küfür eden görevli ile hukuk önünde hesaplaşacağız” dedi.

Haber: Haberlisin.com
Video: medyabar.com

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 2773 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.