Son Yorumlar
"150 trilyon borç olduğu söyleniyor"
Belediyeci
BORC OLMADIGINI BELEDIYE DE BULUNAN MURAT KAYA BELGELEMELI YOKSA KOLAY...
Yorumu Oku

"150 trilyon borç olduğu söyleniyor"
Böyle haberleri inanmıyorum
Madam 150 trilyon borcu var belge koymamız gerekiyor vatandaşın önüne ...
Yorumu Oku

"150 trilyon borç olduğu söyleniyor"
BAŞKAN ATİLLA
BÖYLE TEMİZ DÜRÜST BİR ADAMI GEYVEYE KAZANDIRMAK BOYNUMUZUN BORCU. HAY...
Yorumu Oku

Geyveli Polis Barış Ulu hayatını kaybetti
Canım arkadaşım ;((
Yorumu Oku

Hastalar Geyve'ye sevk ediliyor
Olsada ne fark eder ki. Anlmayipda gonderiyorlar
Yorumu Oku

 
Geyveli muhtar adayı İzmit'te gündem oldu
Cuma, 08 Mart 2019

Geyveli muhtar adayı İzmit'te gündem oldu.. "Maaşımı ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ve ailelerimize vereceğim" diyen İzmit Yenişehir Mahallesi Muhtar Adayı Geyveli Nurcan Sarı, İzmit'te gündem oldu..

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Yenişehir Mahallesi’nde 7 erkek adayın karşısına kadın aday çıktı. İzmit’e bağlı Tepeköyü’nden Geyveli Biberci Raif Sarı’nın 5 çocuğundan en küçüğü olan Nurcan Sarı “Yenişehir Mahallesi’ne Kadın Eli Değsin” diyerek adaylığını açıkladı. Çözüm üreten muhtar olacağını belirten ve ‘gerçekçi ol, imkansızı iste’ diyerek yol çıkan Sarı, “Özgür ve adaletli bir mahalle, temiz çevre, daha gelişmiş ve ulaşım sorunu olmayan mahalle, ihtiyaç sahibi öğrenci ve mahalleli için muhtar adayı oldum.

'DEMOKRATİK BİR YÖNETİM ŞEKLİYLE TANIŞTIRACAĞIM'

Mahallenin sorunlarının en kısa sürede çözümü için yola çıktım. Sürekli ötelenen, bir türlü sonuçlanmayan problemlerle yaşamak zorunda olmadığımızı ortaya koymak için sorumluluk almak istiyorum. Ayrıca mahalle sakinlerimizi, herhangi bir ayrım gözetmeden kucaklayan, söz sahibi olacakları demokratik bir yönetim şekliyle tanıştırmayı arzu ediyorum. Ayrıca muhtarlık maaşına ihtiyacım yok. O maaşı ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ve ailelerimize vereceğim" dedi.

'HİZMET İÇİN VARIM'

Mahalleliyi sandığa da davet eden Nurcan Sarı, “Koltuk için değil, hizmet için varım. Mahallemizin huzuru için hep birlikte çalışacağız. Mahallemizin geleceği için mahalle sakinlerimizi 31 Mart’ta sandığa gelmeye davet ediyor, desteklerini bekliyorum” sözlerini kaydetti. Yaklaşık 10 yıl reklam ajansı olan, ardından da Acil Emlak Firması’nı kuran Nurcan Sarı halen İzmit Köseoğlu Sokak’ta bulunan Trio Kafe’nin de sahibi. 2 kız çocuğu annesi Nurcan Sarı’nın aday listesinde; Erkan Aslan, Büşra Sarı, Fatma Kara, Fatmagül Zehra Köseoğlu, Damla Çolak, Yaşar Kibar ve Hikmet Yazıcı bulunuyor.

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 3008 | E-posta

Yorumlar (1)
RSS Yorumlar
1. 09-03-2019 08:55
Bizim kıza başarılar
Nurcan hanım her şey gönlünce olur yenişehir mah,de tanıdıklarıma söylüyorum Eski muhtar Ahmet Abiylede görüşeceğim desdeğini talep edeceğim. 
Kazanacaksın umutlu ol.
Yazar Ahmet ÖZTÜRK Geyveli (Misafir)

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.