Son Yorumlar
"150 trilyon borç olduğu söyleniyor"
Belediyeci
BORC OLMADIGINI BELEDIYE DE BULUNAN MURAT KAYA BELGELEMELI YOKSA KOLAY...
Yorumu Oku

"150 trilyon borç olduğu söyleniyor"
Böyle haberleri inanmıyorum
Madam 150 trilyon borcu var belge koymamız gerekiyor vatandaşın önüne ...
Yorumu Oku

"150 trilyon borç olduğu söyleniyor"
BAŞKAN ATİLLA
BÖYLE TEMİZ DÜRÜST BİR ADAMI GEYVEYE KAZANDIRMAK BOYNUMUZUN BORCU. HAY...
Yorumu Oku

Geyveli Polis Barış Ulu hayatını kaybetti
Canım arkadaşım ;((
Yorumu Oku

Hastalar Geyve'ye sevk ediliyor
Olsada ne fark eder ki. Anlmayipda gonderiyorlar
Yorumu Oku

 
Geyve'de de görev yapan Tarım Müdürüne yeni görev
Cuma, 08 Mart 2019

Geyve'de de görev yapan Pamukova ilçe Tarım Müdürüne yeni görev.. 2015 yılında Geyve İlçe Tarım Müdürlüğünde göreve başlayıp, 2016 yılı Şubat ayından itibaren Pamukova İlçe Tarım Müdürü olarak atanan  ziraat mühendisi Ümit Erol, Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İl Müdür Yardımcısı görevine atandı..

Pamukova İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümit Erol İlçede göreve başlamasıyla birlikte ilçedeki çiftçilerin, muhtarların, esnafın ve Pamukova halkının gönlünü kazanmış, yaptığı projelerle kurumunu başarılı bir şekilde temsil etmişti.

Yörenin insanı olması nedeni ile çiftçilerin derdinden anlayan onların sorunlarına gerek kendi kurumunda, gerek diğer kurumlarda çareler arayan vatandaşla iletişim bağını her zaman güçlü tutmuştu. Sürekli çözüm odaklı bir görev anlayışıyla hizmet sunan Ümit Erol yaptığı başarılı çalışmalar sonunda Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İl Müdür Yardımcılığı görevine atandı..

Ümit EROL Kimdir?
1986 yılında Pamukova'da doğmuştur. İlköğrenimini Hayrettin Köyünde, Lise öğrenimini 2004 yılında Söke Ziraat Teknik Lisesinde, Yüksek Öğrenimini sırasıyla Gazi Üniversitesi Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği ve Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji Bölümünde Fakülte Birincisi olarak tamamlamıştır. Yüksek Lisansını 2018 yılında Ahi Evran Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Tarımsal Biyoteknoloji Anabilim Dalında tamamlamıştır.
2006 yılında Kırşehir-Akpınar İlçe Tarım Müdürlüğünde Ziraat Teknisyeni olarak göreve başladı. 2012 yılında Ziraat Teknikeri, 2014 yılında Ziraat Mühendisi olarak görev yaptı. 2015 yılında Sakarya-Geyve İlçe Müdürlüğünde görev yapmakta iken 2016 yılı Şubat ayından itibaren Pamukova İlçe Müdürlüğü görevinde bulundu.

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 572 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.