Son Yorumlar
"150 trilyon borç olduğu söyleniyor"
Belediyeci
BORC OLMADIGINI BELEDIYE DE BULUNAN MURAT KAYA BELGELEMELI YOKSA KOLAY...
Yorumu Oku

"150 trilyon borç olduğu söyleniyor"
Böyle haberleri inanmıyorum
Madam 150 trilyon borcu var belge koymamız gerekiyor vatandaşın önüne ...
Yorumu Oku

"150 trilyon borç olduğu söyleniyor"
BAŞKAN ATİLLA
BÖYLE TEMİZ DÜRÜST BİR ADAMI GEYVEYE KAZANDIRMAK BOYNUMUZUN BORCU. HAY...
Yorumu Oku

Geyveli Polis Barış Ulu hayatını kaybetti
Canım arkadaşım ;((
Yorumu Oku

Hastalar Geyve'ye sevk ediliyor
Olsada ne fark eder ki. Anlmayipda gonderiyorlar
Yorumu Oku

 
Saadet Partisi adaylarını tanıttı
Pazartesi, 11 Mart 2019

Saadet Partisi adaylarını tanıttı. Saadet Partisi'in Erenler'de bir otelde gerçekleştirdiğ toplantıda aralarında SP Geyve Belediye Başkan Adayı Fikret Özer ve Belediye mecis üyesi adaylarının da bulunduğu Sakarya adayları kamuoyuna tanıtıldı.

Temel Karamollaoğlu Sakarya'da hükümete yüklendi... SAADET Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Bugün içerisinde bulunduğumuz şartlar 12 Mart'tan, 12 Eylül'den, 28 Şubat'tan daha ağır. Kim ki her hangi bir makamda bulunup, hükümete karşı bir tavır sergliyorsa, önemli bir mevkideyse hemen alaşağı ediliyor. Bahane de kolaylaştı fetöcü de al içeriye" dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Sakarya'da bir otelde düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı. Salonu dolduran partililer Karamollaoğlu'na sevgi gösterilerinde bulundular.
Alkışlarla kürsüye çıkan Genel Başkan Karamollaoğlu, hükümeti eleştirdi.

Karamollaoğlu,"Benimle değilsen, beni desteklemiyorsan, bana oy vermiyorsan sen hainsin, sen teröristsin diyor. Arkasından da ben bunu sadece yöneticilere söyledim, vatandaşa söylemedim diyor. Sen sana oy vermeyenlere bu tabirleri kullandın. Hem itham edeceksin hem kucaklaşacaksın.Olmaz, yapamazsın bundan vazgeçmen icap eder. O yüzden bir numaralı mesele; biz hem belediyelerde hem genel yönetimde bunu prensip edindik. Allah nasip eder de belediye başkanlarımız makamlarına oturdukları zaman kesinlikle kendisine oy veren ve vermeyen arasında hizmette bir farklılık gözetmeyecek. Hiç bir zaman yanlışa tevessül etmeyecekler. Hiç bir zaman ehil olmayan bir insanı bu bizdendir diye belli makama getirtip oturtmayacaklar. İş ehline verilecek" dedi.

Ülkenin içinde bulunduğu durumun 28 Şubat'tan daha ağır olduğunu ifade eden Karamollaoğlu, "Bugün içerisinde bulunduğumuz şartlar 12 Mart'tan, 12 Eylül'den, 28 Şubat'tan daha ağır. Ama ağalar üstte oturdukları, kendileri böyle bir şeyle muhattap olmadıkları için yakınları da dahil bunun hiç farkında değiller. Biz demiyoruz artık başkaları diyor. 12 Mart'ı yaşadık, 12 Eylül'ü yaşadık, ihtial dönemini yaşadık, 28 Şubat'ı yaşadık ama insanlar bu kadar baskı ve tehdidin altında şiddete maruz kalmamışlardı. Kim ki her hangi bir makamda bulunup, hükümete karşı bir tavır sergliyorsa, önemli bir mevkideyse hemen alaşağı ediliyor. Bahane de kolaylaştı fetöcü de al içeriye. Devlet böyle yönetilir mi Allah aşkına" diye konuştu.

Karamollaoğlu, konuşmasının ardından partisinin Sakarya adaylarını tek tek kürsüye çağırarak tanıttı.

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 360 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.