Son Yorumlar
Geyve'de 19 Mayıs kutlandı
Salonlara saklanan bayramlar
Neden utanıyorsunuz da salonlara saklıyorsunuz milli bayramlarımızı şi...
Yorumu Oku

Geyve'de Gençlik Yürüyüşü Yapıldı
Özlü etkinlikler mutluluk veriyor,fakat
Sondan ikinci fotoğraf İstiklal marşı okunuyor polis selama durmuş bay...
Yorumu Oku

Geyve'de Gençlik Yürüyüşü Yapıldı
Özlü etkinlikler mutluluk veriyor
Cumhuriyetimizin Temelleri olan 19 Mayıs Gençlik ve spor bayramında...
Yorumu Oku

Ali Kaya: ‘Atatürk’ün Silahı Bende’
sn Ali Kaya
1973-1977 yıllarında geyve lisesinde okurken eczanene gelir çayını içe...
Yorumu Oku

Ali Kaya: ‘Atatürk’ün Silahı Bende’
Ağabeyim benim,dostluğun gurur veriyor.Rab sana sağlık ve mutluluk ver...
Yorumu Oku

 
Geyveli dostları Gökhan Günaydın'ı yalnız bırakmadı
Çarşamba, 13 Mart 2019

Geyveli dostları Gökhan Günaydın'ı yalnız bırakmadı.. Gençliği Geyve'de geçen, Geyve Lisesi'nden mezun, CHP eski Genel Başkan Yardımcılarından Gökhan Günaydın Pamukova'daydı.

Seçim çalışmaları münasebetiyle Pamukova'ya gelen Gökhan Günaydın'ı Geyveli dostları ve partililer yalnız bırakmadı.

Gökhan Günaydın “Gerçek sorun mutfak sorunu..”
CHP 24. Dönem Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gökhan Günaydın Millet İttifakı adayı Hüseyin Eryiğit’e destek için Pamukovadaydı.. Günaydın esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi ..

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır ile Pamukova İlçesine gelen CHP 24. Dönem Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gökhan Günaydın’ı CHP İlçe Başkanı Ali Teke, İlçe yönetim kurulu üyeleri, Millet İttifakı Belediye Başkan adayı Hüseyin Eryiğit ile partililer karşıladı.

Pamukova CHP İlçe Teşkilatında partililer ile buluşan Günaydın, daha sonra Millet İttifakı adayı Hüseyin Eryiğit ile İlçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP eski Milletvekili ve Parti Meclisi üyesi Gökhan Günaydın Pamukova da yaptığı açıklamada 1976-1980 arasında Geyve’de bulunduğunu, Ortaokul 3 ve liseyi Geyve’de okuduğunu, ifade ederek “ Pamukova’ya da sıklıkla geldim. Pamukova’da çok arkadaşım vardı. Futbol oynamaya geldim. Daha sonra siyası çalışmalarımız sırasındada geldim. Bugün 11 Mart 2019 yeniden Pamukova’dayım ”dedi.

"Türkiye bir zamanlar kendine yeten 7 ülkeden biriydi.."
Pamukova tarıma dayalı bir yer olduğunu vurgulayan Günaydın, “ Türkiye bir zamanlar kendine yeten 7 ülkeden biriydi. Bugün biz soğanı, patatesi dahi dışarıdan alıyoruz. Ben buğdaydan canlı havandan bahsetmiyorum. Birkaç rakam vermek gerekirse hem soğanda, hem patateste Türkiye dünyada önemli ülkelerden birisi iken bugün Almanya’dan ithal ediyor. Almanya’dan BMW de ithal ediyor. Mercedes’i de ithal ediyor, Airbus uçağı da ithal ediyor, patatesi de ithal ediyor “ dedi.

"Sorunu yaratan çözüm bulamaz"

Günaydın, "Gerçek sorun esnafın sorunu, köylünün sorunu, ev kadınının sorunu. Bütün bunları konuşamayalım diye dönüyorlar, dönüyorlar. Beka sorunu diye bir şey çıkartıyorlar. Onun içinde şunu söylemek isterim. “ 17 yıldır bu memleketi tek başına yönetiyorsun bizim bütün ikazlarımıza rağmen Irak Politikanı, Suriye Politikanı değiştirmedin. Bugün oralarda oyuncak haline düştün. Eğer bu ülkenin beka sorunu varsa sebebi Recep Tayip Erdoğan olarak bizzat sensin. Dolası ile sorunu yaratan çözüm olamaz” dedi.

"Halkın yerel iktidarını kurmakla işe başlayacağız"

Günaydın, "Yalnızca yerel seçil için konuşmak istiyoruz. Ama onlar beka sorununa girdikleri içinde bu parantezi açmak ve kapatmak istiyorum. Pamukova’da dahil olmak üzere 31 Martta Türkiye’yi yönetemeyen parayı doğru yerlere yönlendiremeyen ve maalesef yolsuzlukta lider olan anlayıştan kurtaracağız, halkın yerel iktidarını kurmakla işe başlayacağız” dedi.
Gökhan Günaydın son olarak "Buradan çok sevdiğim bu topraklara ve tüm Pamukovalılara saygılarımı ve sevgilerimi tüm Pamukovalılara iletmek isterim” dedi. (PamukovaHalk)

Geyvespor 1982, soldan sağa ayaktakiler: Ali Gümüş, Halim Gürsu, Yüksel Arman, Gökhan Günaydın, Ömer Yılmaz, Erdoğan Ataoğlu, Faik Şenol
Oturanlar: Muammer Sertel (Badıl), Fikret Kabukçu, Ünal Verdioğlu, Muhsin Demir, Namık BarutçuGeyvespor 1981, soldan sağa ayaktakiler: Ali Gümüş, Alican Ataoğlu, Deniz Verdioğlu, Gökhan Günaydın, Mustafa Pınar, Ergün Uysal (Kaptan)
Oturanlar: .., Atilla Vardar, Erdoğan Ataoğlu, ...., ....

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 945 | E-posta

Yorumlar (2)
RSS Yorumlar
1. 14-03-2019 00:13
1977
akdoğan spor gölpazarı polatlı köyü ile maç yapacaktı akdoğan köyünün oyuncularından i.ö ile a.a yenilme korkusuyla geyve sporlu oyuncuları oynattılar,akdoğan ozaman kapalı trübün yoktu kocadüz açık trübündü, top oynamaya gelen geyve sporlular arasında gökhan günaydında vardı,gökhan beyin babası o tarihte halk bankası müdürü idi.
Yazar akdoğan,a gelmişti (Misafir)
2. 14-03-2019 12:34
milli güvenlik
ezanı ıslıklayanlar,kürdistana destek verenler,pyd yi tehdit görmeyenler bu ülkenin milli güvenlik sorunudur.
Yazar tarihçi (Misafir)

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.