Son Yorumlar
Geyve'de berberlere yeni fiyat tarifesi
Bu berber veya kuaförlerin kaç tanesi saç sakal 75 Kuruş, Saç 50 Kuruş...
Yorumu Oku

Geyvespor'un maestrosu CENGİZ
CENGİZ REİS
Cengiz Reis her daim inandığı sahip çıktığı ilkelerinin peşinden giden...
Yorumu Oku

Geyve Belediyesi'ni üzen ölüm
Vaybe Benim nikah şahididm hüsniye abla gerçekten çok üzdün bizleri.da...
Yorumu Oku

Beyaz Masa'ya gelen şikayet yazısı
Geyve soförleri insalar olan adabı
Geyve soförleri insani degerlere hic Bi sekile özen göstermiyor serbes...
Yorumu Oku

Kamışlı'da heyelanın izleri siliniyor
TAŞ TOZ TOPRAK
MERAK ETTİM NASIL BİR ASFALT DÖKÜLDÜ ACABA BEŞİKTAŞ TAŞ OCAĞININ TOZU ...
Yorumu Oku

 
Geyve Cezaevinde kaldı, halk daha çok sahip çıktı
Salı, 09 Nisan 2019

Geyve Cezaevinde kaldıktan sonra halk daha fazla sahip çıktı.. Geçtiğimiz Eylül ayında milletvekilinin açtığı dava ile muhtarlığı düşen; Geyve Cezaevinde 2 gün kaldıktan sonra şartlı tahliye olan Nazilli'nin İsabeyli mahalle muhtarı Birkan Çelik, 31 Mart seçimlerinde farklı şekilde kazanarak yeniden muhtar seçildi.

Nazilli İsabeyli’de yerel seçimlerden galip çıkan muhtar Birkan Çelik, seçilen diğer muhtarlardan farklı bir sevinç ve gurur yaşıyor.

Geçen Eylül ayında İsabeyli’de muhtarlık görevini yürütürken, AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in açtığı hakaret davası sonucu 2 ay 15 gün ceza alan ve  Geyve Cezaevi’nde iki gün kaldıktan sonra şartlı tahliye olan Birkan Çelik, muhtarlık görevinden de açığa alınmıştı. 31 Mart yerel seçiminde iki rakibine iki katına yakın fark atan Birkan Çelik, yeniden muhtarlık görevine döndü.

ERİM’E ANLAMLI MESAJ

Açığa alınmasından sonra halkın kendisine daha çok destek verdiğini belirten Çelik, “Açığa alınmamın yanı sıra rakiplerimin de seçim öncesi İsabeyli’de aday olamayacağıma dair söylenti çıkarmaları beni ikinci kez mağdur etti. Tanımadığım insanlar bile yolda yanıma gelip bana desteklerini bildirdiler. Bu benim  muhtarlıkta beşinci dönemim ama başıma gelenlerden dolayı ilk günkü kadar heyecanlıyım. Adeta yeniden doğdum. Bu dönem her zamankinden daha fazla çalışmak istiyorum” sözleriyle yaşadığı mutluluğu ve heyecanı dile getirdi. Açığa alınmasına neden olan Bekir Kuvvet Erim’e de mesaj gönderen Muhtar Çelik, “Artık kimse benimle uğraşmasın. Beni halkla baş başa bıraksınlar. İsabeyli’ye hizmet için bana destek olsunlar” diye konuştu.

TALEPLERİNİ ANLATTI
 Yeni dönem için hayata geçirmek istediği çalışmalar hakkında bilgiler veren Muhtar Birkan Çelik, “Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden öncelikli olarak Yeşildere Mahallesi’nin kanalizasyon ve yağmurlama sistemlerinin yapılmasını, Nazilli Belediyesi’nden ise kampüse giden bazı toprak yollarına parke taşı döşenmesini ve doluluk oranı yüzde 90’a ulaşan mezarlık için yeni bir alan isteyeceğim” dedi. (nazilliadalet.com)

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 1522 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.