Son Yorumlar
Geyve'de o mahallede muhtar değişti
misafir@hotmsil.com
Sutalan dogancil muhtarlati ve nucesi geyve de oturuyor garibana gelin...
Yorumu Oku

Traktör kanala uçtu: 1 ölü
İzah
Bu traktörlerde neden U demiri kullanılmaz...
Yorumu Oku

Traktörün altında kalan minik Mesut yaşamını yitirdi
cenabuallah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin inşaallah.
Yorumu Oku

Geyve'de seçimlere bir de bu açıdan bakın
eee
hdp oyları kime gitti
Yorumu Oku

Geyve'de seçimlere bir de bu açıdan bakın
mmm
eee yani. Hayırlı uğurlu olsun.. :) :grin
Yorumu Oku

 
Geyve Cezaevinde kaldı, halk daha çok sahip çıktı
Salı, 09 Nisan 2019

Geyve Cezaevinde kaldıktan sonra halk daha fazla sahip çıktı.. Geçtiğimiz Eylül ayında milletvekilinin açtığı dava ile muhtarlığı düşen; Geyve Cezaevinde 2 gün kaldıktan sonra şartlı tahliye olan Nazilli'nin İsabeyli mahalle muhtarı Birkan Çelik, 31 Mart seçimlerinde farklı şekilde kazanarak yeniden muhtar seçildi.

Nazilli İsabeyli’de yerel seçimlerden galip çıkan muhtar Birkan Çelik, seçilen diğer muhtarlardan farklı bir sevinç ve gurur yaşıyor.

Geçen Eylül ayında İsabeyli’de muhtarlık görevini yürütürken, AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in açtığı hakaret davası sonucu 2 ay 15 gün ceza alan ve  Geyve Cezaevi’nde iki gün kaldıktan sonra şartlı tahliye olan Birkan Çelik, muhtarlık görevinden de açığa alınmıştı. 31 Mart yerel seçiminde iki rakibine iki katına yakın fark atan Birkan Çelik, yeniden muhtarlık görevine döndü.

ERİM’E ANLAMLI MESAJ

Açığa alınmasından sonra halkın kendisine daha çok destek verdiğini belirten Çelik, “Açığa alınmamın yanı sıra rakiplerimin de seçim öncesi İsabeyli’de aday olamayacağıma dair söylenti çıkarmaları beni ikinci kez mağdur etti. Tanımadığım insanlar bile yolda yanıma gelip bana desteklerini bildirdiler. Bu benim  muhtarlıkta beşinci dönemim ama başıma gelenlerden dolayı ilk günkü kadar heyecanlıyım. Adeta yeniden doğdum. Bu dönem her zamankinden daha fazla çalışmak istiyorum” sözleriyle yaşadığı mutluluğu ve heyecanı dile getirdi. Açığa alınmasına neden olan Bekir Kuvvet Erim’e de mesaj gönderen Muhtar Çelik, “Artık kimse benimle uğraşmasın. Beni halkla baş başa bıraksınlar. İsabeyli’ye hizmet için bana destek olsunlar” diye konuştu.

TALEPLERİNİ ANLATTI
 Yeni dönem için hayata geçirmek istediği çalışmalar hakkında bilgiler veren Muhtar Birkan Çelik, “Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden öncelikli olarak Yeşildere Mahallesi’nin kanalizasyon ve yağmurlama sistemlerinin yapılmasını, Nazilli Belediyesi’nden ise kampüse giden bazı toprak yollarına parke taşı döşenmesini ve doluluk oranı yüzde 90’a ulaşan mezarlık için yeni bir alan isteyeceğim” dedi. (nazilliadalet.com)

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 1400 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.