Son Yorumlar
Kırtasiyeciler marketçilerden şikayetçi
VATANDAŞ HESAP YAPIYOR
Kimse kırtasiye kazansın derdinde değil. Herkesin derdi kendi bütçesin...
Yorumu Oku

Geyve Yörükler Mahallesi'nde gerilimli akşam
GYV
MUHACİR OLAN KİŞİ KAHVEHANEYE GELİP MİLLETE KABADAYILIK YAPMAZ KARDEŞİ...
Yorumu Oku

Geyve Yörükler Mahallesi'nde gerilimli akşam
Kardeşliğimize zarar gelmesin.
Biz şu an Ensar onlar muhacir. 10 milyon insan gelmiş iyi kötü aerniye...
Yorumu Oku

Avcı ailesin baba acısı.
Başı Sağolsun
Amcamız iyi birisiydi. Allah rahmetiyle muamele etsin. Avcı ailesinin ...
Yorumu Oku

Geyve Rüzgar Santrali satılıyor
Kriz
:roll Normal yani
Yorumu Oku

 
Yeniden Refah Partisi Geyve 1. Olağan Kongresi Yapıldı
Pazartesi, 08 Temmuz 2019

Yeniden Refah Partisi Geyve 1. Olağan Kongresi Yapıldı.. Geyve Kaymakamlık Kültür Merkezi ve Öğretmenevi Konferans Salonu’nda yapılan kongre; Hafız Mevlüt DUMAN’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile açıldı.

Programa; Hendek ilçe Başkan Yard. Erol ATAÇ, Sapanca İlçe başkanı Abdulğafur CEVHER, Arifiye İlçe Başk. Yard. Keramettin ÇAKTI, Karasu İlçe Başkanı Muammer ADANUR, Erenler İlçe Başkanı Selçuk ÇİÇEK, Geyve Muhtarlar Dernek Başkanı Abdullah ŞENEL, MHP Belediye Meclis üyesi Tahsin ERTÜRK, MHP İlçe başkanı Murat ÇAKMAK, İl Teşkilat başkanı Hidayet KAYA ile bay ve bayan üyeler katıldı.
Divan başkanlığına Mustafa KORKMAZ, divan sekreterliğine Muammer ADANUR ve divan kâtipliğine Nihat AŞKIN getirildi. İstiklal Marşı birlikte okundu.

YRP(Yeniden Refah Partisi) İlçe Başkanı Yunus Emre ÖZKAN özetle: “Milli Görüş’ün 2. Kırk yılında üreten geleceğe umutla bakan Yeni Türkiye hayalini hep birlikte gerçekleştireceğiz. Asla azlıklar ve azınlıklar sizleri yanıltmasın. Unutmayın ki büyük başarılar güçlü azınlıklar ile yakalanır. İnşaallah bizlerde bir avuç mücahit olarak Türkiye’mizi emin adımlarla getireceğiz.

Değerli misafirler; yeni gelecek dönemde Genel Başkanımızla İslam Birliği için 7 Milyar insanımızın refahı için hep birlikte üreten, yükselen ve büyüyen bir Türkiye inşa edeceğiz.

Değerli misafirler; İnşaallah gelecek dönemde Ayasofya’yı ibadete açacak belki Cuma gününü tatil ilan edecek yepyeni bir oluşum Türkiye’de başlamış bulunuyor. Allah nasip ederse gelecek dönem özellikle ekonomi anlamında genel başkanımızın yaptığı çok güzel projelerle ciddi ciddi çalışmalar var.
120 tane akademisyen ve kendi alanında uzman kadrosuyla 6 yıldır gelecek için genç dinamik bir genel başkanımız var. Hem ekonomide hem üretim alanında geleceğe umutla bakan bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Değerli misafirler bugün Pazar gününü bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Hakkınızı bizlere helal ediniz.”şeklinde konuştu.

Programın sonunda etli pilav ile ayran ikramı yapıldı.

Yeniden Refah Partisi 1. Olağan Kongre İlçe Yönetimi Asil Üyeler: Başkan Yunus Emre ÖZKAN, Volkan ÇİFTÇİ, Halil GÜL, Kadir YILMAZ, Mahmut Ali SES, Erdal ATEŞ, Feyyaz ÖZKAN, Murat ÜNLÜ, Ferdi SÖNMEZ, Muzaffer BOYUNEĞMEZ, Serkan ŞENGÜL, Hasan ÇAPOĞLU, Kadir SEMERCİ, Sezgin ÇAKMAK.

İlçe Kongresi Yedek Üyeler: Fatih İŞGÜZAR, Mustafa AKIN, Selami DOĞAN, Sami ARSLAN, Fidan GÜNDÜZ, Şemsettin ÖZKAN, Taner DAĞBOZAN, Murat ÇAKIR, Erdi TÜYLÜ, Vahdettin AVCI, Erkan AYDIN, Mustafa ŞENTÜRK, Yasin AYSU.

İl Delegeleri Asil Üyeler:
Yunus Emre ÖZKAN, Halil GÜL, Kadir YILMAZ, Mahmut Ali SES, Erdal ATEŞ, Feyyaz ÖZKAN, Murat ÜNLÜ, Ferdi SÖNMEZ, Muzaffer BOYUNEĞMEZ, Serkan ŞENGÜL, Erdi TÜYLÜ, Kadir SEMERCİ, Hasan ÇAPOĞLU, Fidan GÜNDÜZ, Emin FIRTINA,  Sami ARSLAN, Mustafa AKIN, Selami DOĞAN, Fatih İŞGÜZAR, G. Murat ÖZKAN, Şemsettin ÖZKAN, Taner DAĞBOZAN, Murat ÇAKIR, Fuat KARACA, Vahdettin AVCI, Erkan AYDIN, Mustafa ŞENTÜRK, Melih EROL, Volkan ÇİFTÇİ, Yasin AYSU.

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 837 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.