Geyveli aile kayıp kızını arıyor

Geyveli aile 66 gündür kızını arıyor! Geyve'de yaşayan Soğandere ailesi 66 gündür aradıkları 21 yaşındaki kızları Hülya Soğandere'yi bulmak için televizyoncu Müge Anlı'dan yardım istedi.

Bavul fabrikasında çalışırken koronavirüs tedavisi görmek için hastaneye yattığını söyledikten sonra kendisinden bir daha haber alınamayan Geyveli kayıp kızın annesi Müge Anlı’ya konuk oldu.

Geyveli kayıp genç kız 19 Haziran'da Manisa'da korona testi yaptırdığı, erkek arkadaşının da Manisa'da askerlik yaptığı belirtildi.  

66 gündür haber alınamıyor 
Bavul fabrikasında çalışırken koronavirüs tedavisi görmek için hastaneye yattığını söyledikten sonra kendisinden bir daha haber alınamayan Hülya’nın annesi Müge Anlı’dan yardım istedi. Ailesi Geyve’de kendisi ise Adapazarı’nda yaşayan Hülya Soğandere’den 66 gündür haber alınamıyor.

21 yaşında ki Hülya’nın annesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak kızının bulunması için yardım istedi. Anne Soğandere kızının çalıştığı fabrikada koronavirüs olduğunu ve Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi edildiğini ancak daha sonra özel bir araçla Manisa’ya geçtiğini ve orada tedavi olduğunu söyledi. 

21 yaşında ki kızının bulunması için Müge Anlı’dan yardım istedi. Canlı yayına katılan Anne Nurcan Soğandere kızının sağlık durumunu ve nerede yaşadığını bilmek istediğini söyledi. 

MANİSA'YA NEDEN GİTTİ?  
Öte yandan kayıp hızla ilgili bugün yeni detaylar ortaya çıktı. Hülya Soğandere'nin  19 Haziran'da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Tıp Fakültesi Hastanesi'nde korona testi yaptırdığı ve testin negatif çıktı anlaşıldı.  

Programda genç kızın Manisa'ya neden gittiği konusu da aydınlığa kavuştu.  Manisa'da Yaklaşık 5 aydır askerlik yapan erkek arkadaşı Emirhan Bey'le telefon görüşmesi gerçekleştirildi.  

Müge Anlı'nın sorularını yanıtlayan Emirhan Bey, Hülya Soğandere' nin yaklaşık bir ay önce kendisini aradığını, ancak şu an nerede olduğunu bilmediğini söyledi. Müge Anlı'nın "son 3 ay içinde hiç izine çıktın mı? sorusuna ise Emirhan Bey şu yanıtı verdi: "Hiç izine çıkmadım Çünkü burada pandemi nedeni de bütün giriş ve çıkışlar yasak."  

Öte yandan Hülya Soğandere' nin iddia edildiği gibi Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yatmadığı, sadece korona testi yaptırdığı öğrenildi.


Bu video 1539 defa izlenmiştir..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum