Geyveli Ayyüce, MasterChef'te 2.tura geçti

Geyveli Ayyüce Kamit, MasterChef'te 2.tura geçti. Geyveli Ayyüce Kamit, TV8'de katıldığı Masterchef yarışmasında 2. tura geçmeyi başardı. 

Şeflerden "Evet" aldı
TV8'in fenomen yarışması Masterchef'te ön eleme süreci devam ediyor. İlk iki günün ardından düellelolar öncesi son performanslar sergilenecek ve ardından da ikinci zorlu süreç başlayacak. 

Son 16 içerisine kalmak isteyenlerden biri de Ayyüce Kamit oldu. Geyveli 24 yaşındaki Ayyüce Kamit katıldığı yemek yarışması Macterchef'te yaptığı yemekle şeflerin beğenisini kazandı. 

"Kendinle gurur duymalısın"
MasterChef Türkiye 2020 yarışmasına katılan Ayyüce'nin yaptığı yemeği değerlendiren şefler çok beğendi. Somer Şef, "Kendinle gurur duymalısın" yorumunda bulundu. 

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu şeflerinden 3'ünün de evet oyunu alan Ayyüce kamit 2. turda yarışmak için hak kazandı. 

2016 yılında İstanbul’da Mutfak Sanatları Akademisi’nde eğitim gören Ayyüce eğitimini tamamladıktan sonra 1 yıl 360 İstanbul adlı restoranda çalışmaya başladı. Daha sonra Gastronominin önemli isimlerinden olan Aylin Yazıcıoğlu ile tanışıp onun restoranı olan Nicole restoran‘da 2 yıl pastane şefi olarak iş hayatına devam etti.


Bu video 1040 defa izlenmiştir..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum