Safibey halkının tepki gösterdiği proje TV264'te ele alındı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Safibey merasına yapılması planlanan ve farklı bir proje uygulandığı iddiasıyla mahalle halkının tepki gösterdiği Ürün Toplama Merkezi Projesi, TV264'te masaya yatırıldı.
 
Sakarya'nın ilk ve tek uydu kanalı TV264' te Alaattin Onur’un sunduğu, Pamukova ilçesi adına İsmail Çetintaş ve Geyve ilçesi adına Yusuf Kılıç’ın katıldığı "İlçelerden Gündem" programında önceki gün Safibey halkının farklı bir uygulandığı gerekçesiyle tepki gösterdiği Ürün Toplama Merkezi Projesi ele alındı.

Safibey merasında başlatılan Ürün Toplama Merkezi Projesi'nde; imzaları alınmak suretiyle onay verdikleri, kendilerine vaadelen Köylü Pazarı ve Ürün Toplama Merkezi Projesi'nden farklı bir uygulama yapılmak istendiğini iddia eden Safibey halkı, Pazar günü iş makinalarını durdurarak yetkililerden bilgi almak istemişti.

Olay günü mahalle halkının görüşlerini alarak, yaşananları haber yapan Pamukovalı gazeteci İsmail Çetintaş'ın izlenimlerini aktardığı programda; Yusuf Kılıç, Safibey halkının neden tepki gösterdiğini gerekçeleriyle dile getirdi.


Bu video 373 defa izlenmiştir..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum