FLAŞ HABER

Adem Tomay Geyve'de dualarla anıldı

Şehit ülkücü Adem Tomay Geyve'de dualarla anıldı.. 8 Şubat 1980 günü İstanbul'dan Geyve'ye gelirken trende silahlı saldırı sonucu şehit edilen ülkücü Adem Tomay, vefatının 40. yılında Geyve'de dualarla anıldı.

Adem Tomay Geyve'de dualarla anıldı
09 Şubat 2020 - 21:02
Reklam

İlk program dün Adem Tomay'ın kabri başında gerçekleşti. Ülkü Ocakları'na bağlı gençler ve partililer; Akkaya köyünde Adem Tomay'ın kabrini ziyaret ederek dualar okudu.

Öğle namazını müteakip Geyve Merkez Sinanbey Camii'nde ülkücü şehit Adem Tomay ve tüm şehitler için gerçekleşen Mevlid-i Şerif'e MHP Grup Başkan Vekili Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, MHP Geyve ilçe Başkanı Murat Çakmak, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Mhp Sakarya İl Bşk.Yrd. Ömür Açba, MHP Geyve eski ilçe Başkanı Şerafettin Kaya,  İl Ocak Başkan Yardımcıları,  İlçe Ocak Başkanları, Belediye Meclis üyeleri, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Mevlid-i Şerif'in ardından pilav ikramında bulununuldu.

Geyve.com

Bu haber 1057 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Nizami Özcan
  5 ay önce
  Adem Tomay'a ve tüm şehitlere Allah rahmet eylesin. Geyve Ülkü Ocaklarından da düzenledikleri bu güzel etkinlikten dolayı Allah razı olsun.
 • düşünür
  5 ay önce
  güzel ülkem ne hallere düştün