Başkandan veryansın: "Nerede bu hayvanseverler"

Balık katliamına başkandan veryansın: "Nerede bu hayvanseverler".. Sakarya Nehrinde yaşanan balık ölümleri ve çevre kirliği nedeniyle sosyal medya hesabından açıklama yapan Sakarya Merkez Avcılar Derneği Başkanı Sedat Bıçakçı, "Bu kadar da olmaz" dedi ve ekledi, "Nerede bu hayvanseverler"

Başkandan veryansın: "Nerede bu hayvanseverler"
30 Mart 2020 - 18:06

İşte O açıklama

-Sokakta kedi ve köpekleri besleyerek hayvansever geçinen, avcılara "katil" diyerek saldıran, "avlanma yasaklansın" diyen, hayvanseverler Sakarya nehri zehirlenirken neden sesiniz çıkmıyor! Sizin canlı sevginiz sadece kedi ve köpekler mi!

Başkan Bıçakcı'nın açıklaması bununla da sınırlı kalmadı. "Sedat Bıçakcı diyor ki" diye sosyal medyasında ara başlık atan Bıçakçı...

-Arkadaşlar, az önce Sakarya nehrindeki balık ölümleri ile ilgili olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü makamda olmadığı için müdür yardımcısı İlhami beyle görüştüm. Durumla daha ilgilenilmemiş, corona yüzünden eleman eksikliği var olduğunu söyledi. durumu anlattım, İl tarımda su analizinin olduğunu, zehrin nereden gelebileceği konusunda yer, kanal ve mevkileri bildirdim. Hemen ilgileneceği ve bilgi için geri döneceklerini söylediler.

Bekleyip göreceğiz ne yapılacağını...

-Sakarya nehrindeki çevre katliamından bir kaç kare. Sırf para kazanma hırsı için zehrini nehre bırakanlara lanet olsun.

Bu haber 851 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum