Corona virüsünü haritadan takip et!

Corona virüsünün yayılımını ve etkilerini dünya genelinde takip edebileceğiniz harita ABD merkezli Johns Hopkins Üniversitesi yayınladığı bir harita ile Çin'in Wuhan kentinde başlayan salgını gerçek zamanlı olarak takip etmenize olanak sağlıyor.

Corona virüsünü haritadan takip et!
01 Şubat 2020 - 05:04 - Güncelleme: 01 Şubat 2020 - 05:14
Corona virüsünün yayılımını ve etkilerini dünya genelinde takip edebileceğiniz harita
Sodexo’lular, Misket Ödül Programı ile bedava yemeğin tadını çıkarıyor
Çin'de başlayan Corona virüs salgını nedeniyle Google, Apple, Facebook, Amazon ve Microsoft gibi önemli teknoloji şirketleri Çin seyahatlerini yasakladığını sizlere geçtiğimiz günlerde aktarmıştık. Corona virüsü salgını maalesef her geçen gün yayılmaya ve dünyanın başka bölgelerine de sıçramaya devam ediyor.

ABD merkezli Johns Hopkins Üniversitesi yayınladığı bir harita ile Çin'in Wuhan kentinde başlayan salgını gerçek zamanlı olarak takip etmenize olanak sağlıyor. Üniversitesi tarafından paylaşılan link üzerindeki haritadan virüsün şu an için hangi ülkelerde görüldüğünü takip edebiliyorsunuz.

Johns Hopkins Üniversitesi tarafından sağlanan bilgiler arasında bugüne kadar doğrulanan toplam vaka sayısı, hangi ülkede kaç hasta olduğu, Corona virüsünden ölenlerin sayısı ve virüsten tamamen kurtulanlar gibi bilgiler mevcut. Paylaşılan bilgilere göre şu an doğrulanan 9 bin 776 vaka bulunuyor. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 213, virüsten tamamen kurtulanların sayısı ise 187. Johns Hopkins Üniversitesi tarafından paylaşılan haritaya BURADAN ulaşabilirsiniz.
Bu haber 13070 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum