Gelecek Partisi İl Başkanı belli oldu

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı belli oldu.. Gelecek Partisi Genel Merkezi tarafından yapılan açıklamada 4 ilin il başkanları açıklandı.Sakarya'da da Ender Serbes Gelecek Partisi İl Başkanı oldu.

Gelecek Partisi İl Başkanı belli oldu
23 Ocak 2020 - 22:56
Reklam

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan ve kurucular listesinde eski milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ünde yer aldığı Gelecek Partisi illerde il başkanı çalışmalarını sürdürüyor.

Partinin haftalık basın toplantısında 4 ilin il başkanları açıklandı.

Gelecek Partisi basın sözcüsü Selim Temurci tarafından yapılan açıklamada Şanlıurfa, İzmir, Manisa ve Sakarya'nın il başkanları belirlendi.

Temurci Sakarya'ya il başkanı olarak Ender Serbes atandığını söyledi.

Temurci açıklamasında, " Sakarya'da Ender Serbes ile devam edeceğiz. Ne ağır imtahandır başındaki Sakarya, inşallah bu imtihanı Sakarya'dan Ender kardeşimle birlikte vereceğiz" dedi.

Gelecek Partisi Sakarya Kurucu İl Başkanı olarak atanan Ender Serbes, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile sosyal medyada fotoğrafını paylaşarak, bu mesajı verdi:

"An itibari ile Sakarya Kurucu İl Başkanlığı görevi tarafıma tevdi edildi. Hamdolsun. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. SAKARYA’mıza memleketimize birlikte en güzel hizmetler nasip olsun inşallah." 
 

Bu haber 927 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum