Geyve'de bir binada 13 kişiye kumar baskın!

Geyve'de bir bina içinde kumar oynayan 13 kişiye baskın! Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bina içerinde kumar oynayan 13 kişiye baskın düzenledi. Kumar oynarken yakalanan 13 kişiye 3 bin 150 lira para cezası kesildi...

Geyve'de bir binada 13 kişiye kumar baskın!
05 Nisan 2020 - 15:54 - Güncelleme: 05 Nisan 2020 - 15:59

Sakarya Emniyet Müdürlüğü olarak COVİD-19 Virüsünün yayılmasının engellenmesi toplum sağlığı ve kamu düzeninin korunması için tüm personelin katılımıyla gece ve dündüz aralıksız  denetim, kontrol ve uyarılara devam ediyor.

Bu kapsamda İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Geyve'de bir bina içerisinde 13 kişinin bir araya toplanarak kumar oynadığı tespit etti. Yapılan basıkında,  13 kişi kumar oynarken yakalandı. Kumar oynayan 13 kişi yakalanarak İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. 

Kumar oynayan 13 kişiye Hıfzısıhha Kanunu hükümlerince 3 bin 150 şer lira para cezası uygulandı, yer sahibine ise para cezasının yanı sıre TCK 195. Maddesi gereğince adli işlem başlatıldı.

 Ayrıca İl Emniyet Müdrülüğü ekipleri, Adapazarı ilçesinde bir restaurantın dükkanına müşterileri almak suretiyle kapıları kitlediği ve alkol servisi yaptığını tespit etti. Yapılan operasyonda, çilingirci vasıtasıyla kapıyı açan polis ekiplerince içerideki tüm şahıslar yakalandı.

Yakalanan kişilere yine Hıfzısıhha Kanunu hükümlerince 3 bin 150 şer lira para cezası uygulandı, yer sahibine ise para cezasının yanı sıre TCK 195. Maddesi gereğince adli işlem başlatıldı.
 

Bu haber 3361 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 2 Yorum