Geyve'de kıraathaneler ve lokantalar denetlendi

Geyve’de kıraathaneler ve lokantalar denetlendi. Geyve’de normalleşme süreciyle birlikte hizmet vermeye başlayan işletmeler denetlendi.

Geyve'de kıraathaneler ve lokantalar denetlendi
05 Haziran 2020 - 10:43

Geyve Kaymakamlığı tarafından oluşturulan denetleme ekibi İlçe Emniyet Müdürlüğü, Belediye Zabıtası ve İlçe Tarım Müdürlüğü yetkililerinden oluşuyor. Denetleme ekibi, Corona virüs mücadelesi kapsamında Geyve'de hizmet veren kıraathaneleri ve lokantaları denetledi.

Geyve İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun koronavirüs ile mücadele kapsamında yayınladığı genelgeler doğrultusunda davranılıp davranılmadığını kontrol amaçlı Geyve ilçe merkezinde kontroller titizlikle yapılıyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri bu kontroller sırasında maskesiz gezen vatandaşları da uyararak cezai işlemler ile karşılaşmamaları için hatırlatmada bulundu.

Geyve'de esnafların kurallara büyük oranda uyduğu ve vatandaşların zaman zaman maske ve sosyal mesafe kurallarına uymadığı gözlemlense de genel itibariyle, salgınla mücadelenin arzulanan seviyelerde yürütüldüğü tespit edildi. (Geyvemedya.com)

Bu haber 739 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum