Geyve'den 2 ayrı altyapı şikayeti

Geyve'den 2 ayrı altyapı şikayeti.. WhatsApp hattımıza gönderilen 2 ayrı altyapı ve kaldırım şikayeti.. Geyve Kazımpaşa okul yolunda ve Dere Sokak'ta altyapı ve kaldırım sorunu..

Geyve'den 2 ayrı altyapı şikayeti
12 Şubat 2020 - 11:35 - Güncelleme: 12 Şubat 2020 - 11:39
Reklam

Geyve'den iki ayrı ziyaretçimizin WhatsApp şikayet hattımıza gönderdiği video ve fotoğrafları paylaşıyoruz.

İşte WhatsApp hattına gelen şikayetler

İLK ŞİKAYET
"Kazımpaşa okulunun üst tarafında oturuyorum. İşim gereği hergün çarşıya gidip geliyorum. Evden çıkıp çarşıya gidinceye kadar gördüğüm manzaranın resimlerini size gönderiyorum. Özellikle Mahallebaşından Hacı Nuribey Camisine kadar olan kısımda yayalar yolda yürümekte zorluk çekiyordu. Mazgalların olduğu yerde parke taşları sökülmüş su giderleri yukarıda kaldığından su birikintisi oluşuyor. Kaldırımlar deseniz ona keza parçalanmış, çökmelerden dolayı özelliğini kaybetmiş. Yağışlı havalarda  okul sokağında yürümek bizleri oldukça mutsuz ediyor. Bu şikayetimiz inşallah ilgili yerlere ulaşır."

İKİNCİ ŞİKAYET
Çarşı içinde yaşayan bir başka ziyaretçimiz ise Dere Sokak'taki mazgalların tıkanmasıyla oluşan su birikintisinin videosunu gönderdi. Ziyaretçimiz "Dere Sokak aylardır bu halde. Kimsenin ilgilendiği yok" açıklamasında bulundu.

İşte o video 


Bu haber 1901 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum