Geyve Kaymakamı İlyas Memiş'ten Ramazan Bayramı mesajı

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş'ten Ramazan Bayramı mesajı.. Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş'ten Ramazan Bayramı mesajı
23 Mayıs 2020 - 20:14

Kaymakam İlyas Memiş'in mesajı şöyle;

Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Ramazan Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar; eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Bayramın bu güzel atmosferini yaşadığımız bu günlerde maalesef Koronavirüsü salgını sebebiyle ülkemizde ve tüm dünyada bu bayramı sevdiklerimizle birlikte geçirememenin üzüntüsünü yaşıyoruz. İnşallah bu süreci tedbirlere uyarak en kısa sürede atlatıp hep birlikte birlik beraberlik içerisinde daha güzel günlere ve bayramlara ulaşacağız.

Ayrıca bir çok ülkede iç karışıklıklar, baskı, şiddet ve terör olayları sebebiyle müslüman kardeşlerimiz bir takım sıkıntılar yaşamakta. Temennimiz bayramın bu rahmet ikliminde bu sorunların bir an önce son bulmasıdır.

Bu duygularla, başta Geyveli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm halkımızın mübarek Ramazan Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu bayramlara hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.

Bu haber 188 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Efekan Yalçın
    4 gün önce
    Dini bayramlarımızı bugün kutlayabiliyorsak sayın kaymakam bunun sebebi geçmiş tarihlerde işgal kuvvetlerine karşı kazanmış olmamızdır, Cumhuriyetin kazanımlarına ve bayramlarına da aynı özen ve hassasiyeti göstermenizi tavsiye ediyorum bu gün o makamda idarecilik etmeniz milli direnişin ve bunun nihayetinde kurulan Türkiye Cumhuriyetinin sonucundur ve bu milli bayramlara sahip çıkmak boynunuzun borcudur, 19 Mayıs törenine bir eşofmanlı,iki mintanlı adam göndermekle bu iş olmaz bu bayramlar öyle alelade bayramlar değildir büyük millet direnişinin ve azminin sonucudur kan ile kazanılmış bayramlardır lütfen biraz ciddiyet Cumhuriyet kaymakamı gibi hareketler sergileyin lütfen bu yazım göreve davet niteliğindedir,tavsiye niteliğindedir işinizi öğretmek gibi bir niyetim yok sadece katılmama sebebinizin çok önemli bir mazeret neticesi olduğunu düşünmek istiyorum saygılar sunuyor sizinde Ramazan bayramınızı kutluyorum.