Geyveli işadamının ölümündeki detay

Geyveli işadamının ölümündeki detay.. Kendi tüfeğiyle vurulup hayatını kaybetmişti.. Dün öğleden sonra Karaçam Akçay Deresi Çerkez Dağı mevkiinde av yaparken kendi silahıyla vurulup hayatını kaybeden İlimbeyli işadamı Nail Ölmez'in vefatıyla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı..

Geyveli işadamının ölümündeki detay
01 Haziran 2020 - 14:46 - Güncelleme: 01 Haziran 2020 - 14:49

İlk tespitte tüfeğin iş adamının toprak set üzerinden atlarken düşmesi sonucu tüfeğin ateş alması ihtimali üzerinde duruluyor.

KENDİ TÜFEĞİYLE VURULUP ÖLDÜ
Geyve Karaçam'da ava giden İlimbeyli tanınmış işadamı Nail Ölmez(48) toprak arazide kendi tüfeğiyle karnından vurulup öldü. İlk tespitte tüfeğin iş adamının toprak set üzerinden atlarken düşmesi sonucu ateşlendiği ihtimali üzerinde duruldu

AVA GİTTİLER
Geyve'nin İlimbey Mahallesi'nde yaşayan şehirdeki çelik sektörünün tanınmış iş insanlarından olan 48 yaşındaki Nail Ölmez, 2 arkadaşıyla birlikte Karaçam Ormanları'na ava gitti. Belinde tüfekle arkadaşlarından uzaklaşan Ölmez'den bir süre sonra acı bir bağırış sesi yükseldi.

ARKADAŞLARI BULDU
Görgü tanıklarının iddiasına göre iki arkadaşı Ölmez'i kendi tüfeğiyle karnından vurulmuş halde buldu. Kanlar içinde bulunan adamı arkadaşlarının kamyonetiyle SAÜEAH Acil'e getirildi. Hemen müdahaleye alınan Ölmez, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. Ailesi hastane önünde sinir krizleri geçirdi, dakikalarca gözyaşı döktü.  

İLK TESPİT: KAZA
Ölmez'in cansız bedeni otopsi için SAÜEAH Korucuk Otopsi Merkezi'ne gönderildi. Ava giden iki kişiyi sorgulayan ve olay yerinde inceleme yapan jandarma, Ölmez'in tetiği çekilmiş halde olan tüfeğinin çamurlu arazide yere düştüğü sırada ateşlenmiş olma ihtimali üzerinde durdu. Talihsiz işadamının cenazesi Geyve İlimbey'de toprağa verilecek. (Sakaryayenihaber.com)

Bu haber 1867 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • R.Bora DİNÇ / SUNPRO UKR
    1 ay önce
    Görev yaptığım ve alım komisyonunda yer aldığım bir yatırım grubu işi sebebiyle kendisiyle tanışmıştım. Çok değerli bir insan ve iş adamıydı. Yemeğini yedim, çayını kahvesini içtim. Mekanı Cennet olsun, Allah rahmet eylesin. Kederli Ailesine sabır ve baş sağlığı dilerim.