Geyveli Şehit kaymakamın ağabeyinden şok iddia

Geyveli Şehit kaymakamın ağabeyinden şok iddia: "Bombayı ilçe emniyet amiri koydu".. 10 Kasım 2016 günü hain bir saldırı sonucu şehit düşen Derik Kaymakamı Geyveli Muhammed Fatih Safitürk’ün ağabeyi Ali Haydar Safitürk, kardeşini öldüren bombayı dönemin ilçe emniyet amirinin koyduğunu iddia etti.

Geyveli Şehit kaymakamın ağabeyinden şok iddia
30 Mayıs 2020 - 14:36
Reklam

Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk’ün ağabeyi Ali Haydar Safitürk, kardeşinin ölümüne neden olan bombanın dönemin İlçe Emniyet Amiri tarafından makama konulduğunu iddia etti.  

Mardin’in Derik Belediyesine kayyum olarak atanan İlçe Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk'ün 10 Kasım 2016 tarihinde makamına konulan bombanın patlatılması sonucu hayatını kaybetmesine ilişkin ağabeyi Ali Haydar Safitürk'ten yeni bir açıklama daha geldi. Ağabey Safitürk, Facebook hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, kardeşinin ölümüne neden olan bombanın dönemin Derik İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hakan Kutluay tarafından makama konulduğunu iddia etti.

Safitürk, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Ülkesini, milletini hizmet aşkı ile seven bir kaymakamı mesai saati içerisinde çalışma masasına kendi ilçe emniyet amiri Mustafa Hakan Kutluay tarafından konulan bomba ile şehit etti. 3 yıl 1500 km yolu 20 den fazla duruşma yaptık koskocaman bir hiç. Kaymakamın kanından nemalanan ödüllenen bir sürü hain var." (Medyabar.com)

Bu haber 1378 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum