Sulama Birliği'nden Başkanlara Teşekkür

Sulama Birliği’nden Başkanlara Teşekkür.. Geyve Sulama Bölgesine de hizmet veren Pamukova Sulama Birliği, 2020 yılı Bakım Onarım ve Temizlik Çalışmalarının tamamlanmasından dolayı Geyve Belediye Başkanımız Murat Kaya'ya, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün'e ve Devlet Su İşleri 32. Şube Müdürü Abdurrahman Cebeci'ye teşekkür etti.

Sulama Birliği'nden Başkanlara Teşekkür
27 Mayıs 2020 - 18:15

İşte O Mesaj :

”Covid-19 sebebiyle 2020 yılı sulama sezonu öncesi Bakım Onarım ve Temizlik Çalışmalarının Geyve Açık Ceza evi ve İş Yurdu Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz protokol fesih edilmiş olduğundan, Bakım Onarım ve Temizlik Çalışmalarımız aksamış, 2020 yılı sulama sezonuna yetişemez duruma gelmiştik. 

Geyve Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya, Pamukova Belediye Başkanımız Sayın Güven Övün ve Devlet Su İşleri 32. Şube Müdürümüz Sayın Abdurrahman Cebeci devreye girmiş olup makine desteği sağlamışlardır. Bu sayede Bakım Onarım ve Temizlik Çalışmalarımız hızlanıp sulama sezonuna yetiştirilmiştir. 

Sulama Birliği olarak bütün Geyve ve Pamukova çiftçisi adına Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün ve Devlet Su İşleri 32. Şube Müdürü Abdurrahman Cebeci’ye teşekkür ederiz.” 

Bu haber 279 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum