Geyve'de trafiği bazen ters işleyen köprü tehlike saçıyor

Geyve'de trafiği bazen ters işleyen köprü tehlike saçıyor
Burası İngiltere değil, Geyve Alifuatpaşa.. AMAN DİKKAT! Alifuatpaşa'da trafiği bazen ters işleyen Ucube köprü tehlike saçıyor.. (VİDEO) Geyve Alifuatpaşa'daki Ucube Köprü konuşulmaya devam ediyor.. 
 
Alifuatpaşalılar tarafından sözde mühendislik harikası olarak tanımlanan ve Ucube Köprü olarak isimlendirilen üst geçitte ters işleyen trafik akışı kazalara davetiye çıkarıyor..

Yüksek Hızlı Tren nedeniyle Alifuatpaşa'da hemzemin geçidin kapanmasıyla hizmete giren, vatandaşların Ucube Köprü olarak tanımladığı köprü TIR ve römorklu uzun araçların geçişinde tehlike saçıyor.

Dik ve keskin virajlı olması sebebiyle çokca eleştirilen ve ulaşımda zaman zaman aksaklıkların yaşandığı köprüde kuraldışı trafik uygulaması bölgeyi bilmeyen sürücüler için tehlike arz ediyor.

Yapıldığı günden beri yaklaşık 8 yıldan beri çok tartışmalara ve eleştirilere neden olan Alifuatpaşa'daki Ucube Köprü, ulaşımda yaşanan sıkıntılardan dolayı yine çok konuşuluyor..

Yağışlı havalarda özellikle kışın kardan ve buzlanmadan dolayı zaman zaman TIR'ların kayması ve virajı alamaması nedeniyle Ucube köprüde trafik aksamaları yaşanıyor. Alifuatpaşa'daki araç sahipleri bu durumu her seferinde dile getirseler de henüz alternatif çözüm bulunabilmiş değil.

Esat Talu (Geyve.com)


Bu video 315 defa izlenmiştir..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum