Fehmi Gençer ile keyif dolu sohbet

Geyve'nin sevilen ismi Fehmi Gençer nam-ı diğer Fötrlü Fehmi ile keyif dolu sohbet.. Geyve'nin sevilen iki Fehmi'si yanyana gelince ne olur?

Geyveli gazeteci Fehmi Duman, ilçenin renkli siması emlakçı Fehmi Gençer, nam-diğer Fötrlü Fehmi ile ayak üstü görüntülü söyleşi yaptı. Sosyal medyadan canlı yayınlanan sohbet, izleyenleri zaman zaman güldürürken, zaman zaman da düşündürdü.

Geyve'nin sevilen iki Fehmi'sinin yanyana geldiği sohbette bol kahkaha ve keyif vardı.

 Gazeteci Fehmi Duman'ın "Fehmi abi çok neşelisin, bunun temelinde ne yatıyor?" sorusuna Fehmi Gençer "Bunun temelinde ufak tefek şeyleri kafaya takmayacaksın. Kendine moral verebileceksin" dedi.

Bir başka soruda Fehmi Gençer "Zengin kişiler fakire ön vermemiş, bilinçli adamlar kapı arkasında kalmış. Kimin forsu geçiyorsa kendine çalışmış, kendine adapte etmiş. Bu nedenle memleketin yüzde 80'i böyle gelmiş böyle gidiyor"

"Herşey suni oldu. Eylül ayına kadar domates, biber tadamazdık. Köylerde 5 kazan bulgur yapardık, nişastasını şunu bunu yapardık, kışın onunla geçinirdik. Şimdi nerde bulgur, nerde hanur, nerde o tarhana? Hepsi bitmiş durumda. Herşey hormonlandı"
açıklamasında bulundu.


Bu video 339 defa izlenmiştir..

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum