YRP Geyve, Ocak ayı Divan Toplantısı gerçekleşti

Yeniden Refah Partisi Geyve ilçe teşkilatı Ocak ayı Divan Toplantısı gerçekleşti. İl Başkanı Hasan Çınar'ın da katıldığı YRP Geyve ilçe Ocak ayı Divan Toplantısı ilçe teşkilat bürosunda gerçekleşti.

YRP Geyve, Ocak ayı Divan Toplantısı gerçekleşti
21 Ocak 2020 - 04:17

Konuk partilileri coşkuyla karşılayan YRP Geyve ilçe Başkanı Yunus Emre Özkan, Teşkilat Başkanı Halil Gül ve ilçe teşkilat üyeleri; bu karşılama ile ilçede ve ilde büyük ilgi gördü.

YRP Geyve Ilçe Başkanı Yunus Emre Özkan, toplantıda; "Geyve Milli Görüş hizmete hasret ve Yeniden Refah Partisi ile yeniden hizmete gönüllere girmeye geliyoruz" dedi.

İlçe Başkanı Yunus Emre Özkan: "Liderimiz Dr.Fatih Erbakan'ın başlatmış olduğu yeniden şahlanış önce ahlak, maneviyat ve anlayışı ile vira Bismillah diyerek yola çıktık. Bu yol kolay değil, diken çok bu yolda. Karşımıza herşey çıkıcak ama biz yılmadan yolumuza devam edip milletine hizmet etmek için var olacağız. Yeniden Refah Partisi Geyve teşkilatımız kısa sürede kurulup, teşkilatını hazır hale getirerek milletimizin emrindedir. Milletimizin yüzü gülünce bizler mutlu oluyoruz. Milletimizin derdi, bizim derdimizdir anlayışıyla bu yola çıktık. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır" dedi.

İl başkanı Hasan Çınar'ın konuşmasının ardından ilçe divan toplantısına geçildi. Divan toplantısı, bütün başkanların verdiği raporların ardından sona erdi.

Divan toplantısı sonunda pilav ikramı yapıldı.
 

Bu haber 1258 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum