Son Yorumlar
Geyve'de örnek davranış
Haber konusu köpek Geyve ve Büyükşehir Belediyesi tarafından tedavi ed...
Yorumu Oku

Geyve'de örnek davranış
örnek
İşte geyvemin insanı
Yorumu Oku

Geyve'de örnek davranış
teşekkürler
Hem hayvansever vatandaşa hem geyve belediyesine teşekkürler.imsanlık ...
Yorumu Oku

Geyve'de 230 kök kenevir ele geçirildi
Oturup kalktığımız insanların kim olduğunu bilmek istiyoruz. Gençlerim...
Yorumu Oku

Tren-Kapı-Melek
Tren
Ne güzel anlatmışsınız; şiir gibi. Severek okudum ve trende adeta yolc...
Yorumu Oku

 
Kendi selasını okuduktan 3 gün sonra öldü
Pazartesi, 05 Haziran 2017

Kendi selasını okuduktan 3 gün sonra öldü.. Adapazarı'nda doktorların kendisiyle ilgilenmediğini söyleyerek evde iddiaya göre kendi selasını okuyan kalp hastası 48 yaşındaki Hanefi Borazancıoğlu 3 gün sonra öldü.

Adapazarı'nda yaşayan dolmuş şoförü 48 yaşındaki Hanefi Borazancıoğlu iddiaya göre bir kalp rahatsızlığı sebebiyle tedavi olmak için bir süredir Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gidip geliyordu.

Bir hafta önce sosyal medya hesabından durumunun kötü olduğu yönünde yaptığı paylaşımda kendisiyle ilgilenen doktorlar için "Hem bu dünyada hem de öbür dünyada davacıyım" yazılı bir paylaşım yaptı.

İddialara göre de 5 çocuk babası adam paylaşımdan sonra ise iddiaya göre yaşadığı 3. kattaki evin balkonuna çıkarak kendi selasını okudu. Kendisine neden yaptığı sorulduğunda 'Ben ne yapıyorsam doğru yaparım' diye cevap veren kalp hastası adam 3 gün sonra yaşamını yitirdi.

Borazancıoğlu'nun cenazesi bugün evde helallik alınmasının ardından yaşadığı Karaosman Mahallesi Merkez Camii'ne getirildi. Cenaze namazında babasının tabutu başında gözyaşı döken oğlu Samet ve yakınları taziyeleri kabul etti.

Borazancıoğlu'nun birlikte şoförlük yaptığı Kerimcan Uzun ölümde doktorların ihmali olduğunu belirterek, "Kendisine bir doktor yanlış ilaç verdi. Doktorlar kalp kapakçığı ameliyatı falan dedi. İstanbul'a gitti, kalbin bitti demişler orada, yüzde 25'i çalışıyor demişler. Salı gününü görseydi işte yapay kalp takılacaktı ya da kalp nakli olacaktı. Çok ihmal oldu, bakılmadı, serum verilip gönderildi. Bu yüzden hastaneye gitmek istemiyordu. Sosyal medyada isim belirterek doktorlara biraz uzun bir yazı yazmıştı." dedi.

Talihsiz adamın yakın arkadaşı Şaban Tenkoğlu ise, "Yanlış ilaç tedavisi uygulamaya çalışmaları, kalple alakalı İstanbul'da bunun ameliyatı var diyorlar, kalp nakli olabilirdiniz diyorlar. Araştırmadaki doktorlarımız ilgilenmediler. Defalarca gitti, bakmadılar. Paylaştığı yazıda doktora hakkını helal etmediğini yazmış." diye konuştu.

Hanefi Borazancıoğlu, kılınan cenaze namazının ardından Güneşler Aile Mezarlığı'nda gözyaşları arasında toprağa verildi. (Medyabar.com)


Sakarya Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 1786 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.