Son Yorumlar
3 ay önce asfalt atılmıştı..
Yol
Bizde köy yolları yapılacak diye bekliyoruz. Daha çok bekler miyiz aca...
Yorumu Oku

Ak Parti'de sürpriz aday!
...
Bu kadar yalakalık yaptı. Karşılığını alması gerekir tabi..
Yorumu Oku

Kediye mi üzüleyim, yoksa..
herkes insanlığına üzülsün
hafta sonu olay olmuş olacak ki çarpan araç sahibine mi üzülelim. 2 ...
Yorumu Oku

Şaban Dişli'den duygulandıran Anneler Günü paylaşımı
ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ŞABAN AMCA.GÖZLER ISLANMADAN OKUNABİLECEK BİR YA...
Yorumu Oku

Geyve'de Ermeni köyüne Ait 101 Yıllık Fotoğraf
Dünyada en ucuz kan müslüman kanıdır
Ermenilerle Türklerin tarihi maalesef bir imparatorluğun enkazı altınd...
Yorumu Oku

 
Geyve'de iftar coşkusu
Cumartesi, 17 Haziran 2017

Geyve'de iftar coşkusu.. Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenen "Mahallemde İftar Var" buluşmalarının Geyve ayağı büyük bir katılımla gerçekleşti.

İftara 10 bin kişi katıldı

8 bin kişilik iftar masasının yetmediği, ilave olarak 2 bin kişilik daha masanın kurulduğu etkinlikte yaklaşık 10 bin kişi orucunu açtı.

Geyveliler Toçoğlu'nu bağrına bastı..

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği ve günlerdir merak konusu olan Geyve'deki iftar organizasyonu bu akşam gerçekleşti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya arasındaki gerginliğin son bulmasını bekleyen vatandaşlar hayal kırıklığına uğradı.

Geyve Adnan Menderes Kapalı Pazar yeri başta olmak üzere çarşının pekçok alanına kurulan iftar masalarında vatandaşlar oruçlarını açtı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Belediyesi Ak Partili Meclis üyeleri ve Ak Parti Geyve ilçe teşkilatının katılmadığı iftar organizasyonuna katılım beklenenden fazla oldu.

İlk etapta göze çarpan isimler
İftara; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Alişan ve tüm ilçe esnaf ve sanatkarlar odası başkanları, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Sakaryaspor eski Başkanı Vedat Yaşlıca, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) Başkanı Yaşar Zımba, Özel Adatıp Hastanesi ve Serdivan AVM'nin sahibi işadamı Orhan Kocabıyık, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi (APEK) eski Başkanı Ahmet Aya, Geyve'den Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Bulur, Geyve İtfaiyesi Grup Amiri Ali Aslan, Geyve Küçük Sanayi Kooperatifi Başkanı Gürsel Işık ve Yön. Kur. Üyeleri, Geyve eski Belediye Başkanı Mehmet Kır, Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı, İlçe Ziraat Odası Başkanı ve Ilıca Muhtarı Süleyman Pınar, Geyve Ak Parti Kurucu üyelerinden diş teknisyeni Necmi Bölükbaş, MHP Geyve ilçe Başkanı Şerafettin Kaya, Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aykut Yurt, Tepecikler muhtarı Cafer Uğural, Geyve Sulama Birliği Başkanı ve Safibey Mahalle Muhtarı İsmail Aşçıoğlu, Alifuatpaşa muhtarı Şenol Yüksel, Bayat muhtarı Mehmet Şafak, Bozören muhtarı Mehmet Ünalır ve 50'ye yakın Geyve mahalle muhtarı ve vatandaşlar katıldı.

Geyve.com / ÖZEL

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 3608 | E-posta

Yorumlar (11)
RSS Yorumlar
1. 17-06-2017 01:49
A
Peki herşeyi detaylı yazmışsınız da, misafirlerin kaç tanesi geceli?
Yazar Metin (Misafir)
2. 17-06-2017 03:06
İftar
Saydınız heralde 10000 kişiyi tek tek bu kadar Büyükşehir'i övmek size ne kazandırıyor acaba
Yazar Fatih (Misafir)
3. 17-06-2017 10:21
470 masa
Sagva da çalılıyorum 470 masa getirdik. 5000 kişi vardı. Çoğunu zaten dılarıdan otobüs kiralama yaparak getirdik. Bana yalan diyrn kişi gelsin sagvaya faturaları ve çıkan masa sandalye sayıntutanağını göstereyim.
Yazar SAKVA (Misafir)
4. 17-06-2017 20:37
Elinize sağlık
Gör gör Murat'ım geyveli hemşehrilerinin ne kadarı arkanda..Sen en iyisi fazla uzatmadan ceketini al ve çık ne dersin? Bence isabetli olacaktır..
Yazar Geyveli (Misafir)
5. 17-06-2017 22:00
Elinize sağlık
Bazı fırsatçılar en öne geçmiş maşallah ayıp ayıp durumu buraya kadar getirenlere yazıklar olsun çocuklar gibi dargınlık olmaz eyy murat kaya bu kadar insanın ne günahı var sosyal medyaya kadar getirmenin hiç anlamı yok ankaraya kadar duyulduysa hiç şansın yok murat kaya iki medeni insan gibi zeki başkanın yamına gidersin iş bukadar uzamaz hiç kimse bem 4 dörtlükyüm diyemez ama bu iş böyle gitmez bekieyip görecez
Yazar Ahmet çetin (Misafir)
6. 18-06-2017 02:28
dünden bu güne
düne kadar bunlar hırsız diyenler bu gün ön saflarda yer almışlar amaortalığı boş bırakırsan oraları birisi doldurur ben zeki toç oğluna oy yeren birisi oyarak bu tablodan rahatsızım bu hayır cemiyetini siyasi şova çevirenleri kınıyorum bu olaylarında en yakın zamanda düzelmesini bir ak partiliolarak temenni ediyorum. kol kırılır yen içinde kalır
Yazar ak partili (Misafir)
7. 18-06-2017 04:19
dünden bu güne
Sayın başkan murat kaya geyveye yazık ediliyor farkındasın herhalde ramazan mübarek günde yapılacak işmi şimdi bu öyle sağa sola afiş asmakla olmuyor bu işler mecliste hergün kavga ediliyor ama dışarda gene kolkola geziyorlar aile içinde olan sorunlar dışarıya aktarılmaz sen yüzde yüz haklısın diyelim yaptırımını başka türlü yapabilirdin sosyal medyadan ve kişilere telefon edip büyük şehirin iftarına gitmeyin demek çok ayıp birde şu var zeki başkan geyveye neden hizmet etmiyor bir yerde sıkıntı olduğu kesin bu işi aranızda çözüp kimseye duyurmıyacaktınız ama nerde ankaraya kadar herkes duymuş parti içinde böyle sürtüşmeler olduğu müddetçe bazı fırsatçıları en önde görmek mümkün ama olan geyve halkına oluyor diyelimki geyve büyük şehire geçmeseydi ozaman ne olacaktı hepimizin hatası olabilir insanız sonuçta böyle yapınca daha çokmu hizmet gelecek burda gönül verdiğim akparti zarar görüyor meydanı boş bulanlar ben büyük şehirin iftarına katılıyorum deyip sosyal medyadan davet yazarlar ondan sonra deriz millet uzaya çıkıyor biz neyle uğraşıyoruz hatalı hatasını kabul etmediği müddetçe bu işler düzelmez önce kendimizi sorgulıyacağız
Yazar Ahmet (Misafir)
8. 18-06-2017 08:22
dünden bu güne
DURUM BU NOKTAYA GELMEMELİ AKİL KİŞİLER NASİHAT VERİP PROTOSTADAN VAZ GEÇİLMELİ İDİ. AMA ETRAFI YA ÖĞÜT VERMEDİLER VEYA DİNLEMEDİ BAŞKAN FAKAT GENEL MERKEZ BUNUN HESABINI SORAR BAŞKANIN ZAYIFLAMASINI İSTEYENLERE GÜN DDOĞAR
Yazar HADİ BAKALIM (Misafir)
9. 19-06-2017 10:41
Mübarek Bir Ay Ramazandayız.
Böyle bir mübarek ay içersinde küslük olmaz iftar lar birlik ve beraberlik ve hayır için yabılır siyasi mesele ve diğer anlaşlaşmızlıkların yeri hiç değildir.
Yazar Birlik ve Beraberlik Çok Öneml (Misafir)
10. 23-06-2017 01:20
Ne olur barışın uykularımız kaçıyor.
Bir söz vardır FİLLER TEPİNİR KARINCALAR EZİLİR diye Zeki Toçoğlu ile Murat Kaya küstüyse bize ne aman ne olur barışın konuşun diye evlerinin önüne çadır mı kuralım vatandaş olarak bizim vergilerimiz ile millet ile var oluyorsa bu memleket sizin iki seçilmiş şahsiyet olarak isimlerinizin hiç bir önemi yok veya makamlarınızın millete vatandaşa bu hadsizliği bu densizliği yaparak bölünmeye ve bir yay gibi insanları germeye hiçbir kimsenin hakkı yoktur bu ülke kabile devleti değil laik bir hukuk Cumhuriyetidir ve sizler geçici enstrümanlarsınız bunun bilincinde olarak oturduğunuz yerlerin hassasiyetini kaldıramayacaksanız millet sizin gibilere cevabını er yada geç verir.
Yazar Efe (Misafir)
11. 25-06-2017 00:50
Ne olur barışın uykularımız kaçıyor.
şu an görünen tek şey var murat kaya kendi geleceğini garanti altına almak için sayın zeki toçoğlu geyveye haksızlık yapıyor diyor tamam doğrudur ama bu işleri aranızda çözseniz daha iyi olur sosyal medyadan ve insanlara telefon edipde iftara gitmeyin demek ne demek acaba kendi bünyende geyveye sen başkan olarak ne yaptın geyvenin seçmenine hoş görünmek için zeki toçoğlunu suçluyorsun bu kadar insanın ne günahı var demekki daha önceden aranızda birsorun yaşanmışki durum buraya kadar gelmiş sizin yarın birgün kolkola gezmiyeceğinizi nerden bileyim işte böyle durumlarda fırsatçılar hemen ön saflara geçerler hiçbir zaman tribünlere oynamıyacaksın aranızda geçmişte ne geçtiyse hepsini kendi seçmenine anlatman daha iyi olurdu böyle körü körüne iftara gitmeyin demek olmaz
Yazar ahmet (Misafir)

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.