Son Yorumlar
Geyve Belediyesi akaryakıt istasyonu kiraya çıkıyor
gündeme dair
geyve belediyesi işletme hakkı kendinde kalmak şartıyla aytemizle olan...
Yorumu Oku

Geyve Belediyesi akaryakıt istasyonu kiraya çıkıyor
satılık değil, kiralık
Emin bey, satılık değil, kiraya veriliyor :)
Yorumu Oku

Geyve Belediyesi akaryakıt istasyonu kiraya çıkıyor
gündeme dair
yıllık getirisi 320.000 bin tl den fazla olan yer neden satılmak isten...
Yorumu Oku

Ak Parti Geyve adayı Murat Kaya
geyve 1312 yılından beri işgal görmeyen
geyvemize daha iyi hizmet nasıl verilir onun çarelerini aramamız gerek...
Yorumu Oku

Ak Parti Geyve adayı Murat Kaya
BİHABER
ŞİMDİ MURAT KAYA VE ÇIKARCI ETRAFI ÇOK MUTLU GÖRÜNÜYOR FAKAT ŞİMDİDEN ...
Yorumu Oku

 
İsmail Bulur güven tazeledi
Perşembe, 04 Ocak 2018

Geyve'de rekor onda.. GESOB Başkanı İsmail Bulur güven tazeledi. Yeniden Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı'na seçilen İsmail Bulur, görev süresi tamamlandığında tam 24 yıl aralıksız görev yapmış olacak..

Geyve İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetiminin yenilendiği, 20. olağan genel kurul, SAGEM Konferans Salonu’nda yapıldı.
Genel Kurul divanına; Divan başkanlığına Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Ali Şan, Divan Başkan Yardımcısı Sakarya Send. ve Mob. Odası Başkanı Muhittin Kılıç, Divan Katip üyeliklerine,Geyve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aykut Yurt, Sakarya Terziler Konf. Başkanı İbrahim Çokluk ile Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sabri Günay seçildi.

Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın birlikte okunması ile başladı.

Geyve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na (GESOB) seçimlere tek liste giren İsmail Bulur yeniden seçildi.

Genel Kurul divanına; Divan başkanlığına Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Ali Şan, Divan Başkan Yardımcısı Sakarya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Aktardağan, Divan Kâtip üyeliklerine, Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı M.Yaşar Demirel, Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ile Pamukova Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sabri Günay seçildi.

Geyve Sosyal Gelişim Merkezi Salonunda yapılan Genel Kurula; SESOB Başkanı Hasan Ali Şan, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, İŞKUR İl Mdr.Tekin Kaya, SGK İl Md. Yrd. Hüseyin Ulukaya, Pamukova AK Parti İlçe Bşk. Fatih Akın, İYİ Parti Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran, CHP Geyve İlçe Başkanı Recep Güner, Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar, Geyve Sulama Birliği Başkanı İsmail Aşçıoğlu, Küçük Sanayi Sitesi Yön. Kur. Bşk. Gürsel Işık misafir oda başkanlarıile delegeler katıldı.
Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu, Bilanço-Gelir Gider Hesapları okundu ve oylama sonunda ibra edildi.

Yeni dönem çalışma programı, tahmini bütçe okundu ve oylama sonunda kabul edildi. SESOB Bşk. Hasan Ali Şan, İŞKUR İl Mdr. Tekin Kaya kısa konuşmalarında yeni uygulamalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İsmail Bulur teşekkür konuşmasında, yapılan toplantılarda kendilerine desteklerini sunan yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Seçim sonunda teklisteden oluşan Yönetim Kurulu;

Geyve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı; İsmail Bulur.

Yönetim Kurulu Üyeleri; Saim Taşpınar, Ali Öztürk, Akif Öncü Özkan, Muzaffer Yüksel, Ali Kır, Metin Doğru.

Denetleme Kurulu;
Ahmet Zafer Zeytinoğlu, Şaban Eriş, Sina Tukat.

Huzur ve Birlik Şehri
Programın açılış konuşmasında, ilki düzenlenen Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın tüm esnaf ve sanatkârlara hayırlı olması temennisinde bulunan SESOB Başkanı Hasan Alişan: “Esnaf ve sanatkârımızın bayrağını biraz daha yukarılara çekebilmek için var gücüyle çalışan bir ekibe sahibiz. Bizler kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşlarıyız. Kanunlarda belirtilen şart ve koşullar çerçevesinde çalışmalarımıza devam ederiz. Bizim asli görevimiz teşkilatımız içerisinde bulunan herkesin sosyal, ekonomik ve diğer tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap üretebilmektir. Biz bu şehirde her zaman huzur olsun istiyoruz. Birlikte çalışalım istiyoruz. Bu vesileyle bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, esnafın derdiyle dertlenen ve taleplerini önemseyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

SESOB Başkanı Hasan Ali Şan, başarılı çalışmalarından dolayı başkan İsmail Bulur ve Yönetim Kurulu Üyelerini kutladı.

Seçime geçildi. 739 delegenin kayıtlı olduğu ve 400 üyenin üzerinde oy kullanıldığı görüldü.

Sonucun açıklanmasından sonra bulur, sonuçları bekleyenlere bir konuşma yaparak: “Bizlere güvenerek destekleyen herkese çok teşekkür ederim.”dedi.

Programın bitiminden sonra gelenlere, etli pilav, tatlı ve ayran ikram edildi.

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 686 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.