Son Yorumlar
Toçoğlu, Geyveli muhtarları ağırladı
Giriş yolu
Bide şu bağlarbaşı mah. Giriş yolu yapılsa kış aylarında alt geçit şu ...
Yorumu Oku

Cemil Saraç vefat etti
Üzücü bir kayıp mekanı cennet olsun.
Yorumu Oku

Şehidimiz var!
fdygd
:sigh :cry :? :(
Yorumu Oku

Fenerbahçe'den taziye mesajı
babadostu
Merhum Mehmet Kaya'ya Allah'tan rahmet, değerli baba dostum Tahsin Kay...
Yorumu Oku

Geyve'de motosiklet kazası: 2 yaralı
ailelerin dikkatine
Bu çocukların ailelerinin elbette yüreği yanıyordur şimdi.... Bu kaçın...
Yorumu Oku

 
Saadet Partisi'nden Geyve çıkarması
Cumartesi, 09 Haziran 2018

Saadet Partisi'nden Geyve çıkarması.. Saadet Partisi milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, Geyve'de esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Geyve Pazarı'nda esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen ve projelerini anlatan Yıldırım "Sakarya'da kutuplaşmayı kaldırarak siyasete hoşgörü iklimini" getireceklerini belirtti.

SP Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım'ın Geyve ziyaretinde ilçe başkanı Fikret Özer, eski ilçe başkanı İrfan Tufanoğlu, SP Geyve Belediye Başkan adayı Serdar Atay ve partililer eşlik etti.

"Sakarya'nın aklına güveniyoruz"

Sadece 'ben bilirim' anlayışı çağın ötesinde kaldı
Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, Türkiye genelinde olduğu gibi Sakarya'da da yatırım önceliklerinin belirlenmesine Sakaryalılara asla danışılmadığını, bu kararın ve yol haritasının kimler tarafından yapıldığının da bilinmedini belirtti.

 Yıldırım, "Bu şehrin geleceği ile ilgili birileri karar alıyor. Bundan Sakaryalıların haberi bile olmuyor. Bir şehrin geleceği sadece birkaç kişinin tekeline terk edilebilir mi? Sadece 'ben bilirim' anlayışı çağın ötesinde kalmıştır. Bunun demokratik ülkelerde yeri yoktur" diye konuştu.

Bir araya geleceğiz
Sakaryalılardan korkmadıklarını ve Sakarya'nın aklına güvendiklerini belirten Yıldırım, "Bu şehri yönetebilecek kabiliyette ve birikimde yüzlerce insan var. Şehrimizde kitleleri temsil eden çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşu temsilcimiz var. Derneklerimiz var. SATSO, SESOB, Ticaret Borsası, Ziraat Odası gibi güçlü kuruluşlarımız var. Biz diyoruz ki seçildikte sonra, Saadet Partisi iktidarında tüm bu arkadaşlarımız ile birlikte her ay düzenli olarak bir araya geleceğiz. Şehrin geleceğini birlikte inşa edeceğiz. Her şeyi sadece ben biliyorum demek cahilliğin en büyük kanıtıdır. Biz Sakarya aklına güveniyoruz" diye konuştu.

 

Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 528 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2016 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.