Son Yorumlar
Mustafa Gümüş vaatlerini sıraladı
Dörtyol gençlik
Bravo helal olsun
Yorumu Oku

Atilla Zeytinoğlu'na dur-durak yok
ALİFUATPAŞA YETİM KALMAYACAK
ALİFUATI HATIRLAYAN SAHİPLENEN BELEDİYE BAŞKANI İSTİYORUZ. BAŞKANIMIZ ...
Yorumu Oku

Atilla Zeytinoğlu: "Alifuatpaşa yalnız bırakıldı"
GEYVE İYİ OLACAK
ALİFUATPAŞAMIZIN UMUDU OLDUNUZ BAŞKANIM. GEYVEMİZİN YÜZÜ GÜLECEK İYİ O...
Yorumu Oku

Atilla Zeytinoğlu: "Alifuatpaşa yalnız bırakıldı"
BÜYÜK SARAÇLILI
ATİLLA BEYCİĞİM,girişiminde başarılar diliyorum.
Yorumu Oku

Ozan Arif vefat etti
Bahçeliye övgüler
“ŞEREFSİZ!.. ..............“ İsim-misim vermedim, korktuğumdan sanm...
Yorumu Oku

 
Isır:"Siyaset meslek değildir"
Cuma, 21 Eylül 2018

CHP'li Isır'dan 'Siyaset meslek değildir' açıklaması..  CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, bazı belediye başkanlarının açıklamalarına istinaden bir değerlendirmede bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Erdoğan Isır, son günlerde bazı belediye başkanları ve siyasilerin görevlerini meslek olarak tanımlamasını değerlendirdi.

CHP'li Isır, siyasetin meslek olmadığını ifade ederken, amacın hizmet etmek olduğunu söyledi.

Isır'ın açıklaması şu şekilde:

Son günlerde bazı Belediye Başkanları siyaset benim mesleğim diyerek tekrar aday olmak için gündeme oturuyor.

Siyaseti meslek olarak görmek tüm siyasetçileri zan altında bırakıyor. Siyaset yapmak, Belediye Başkanlığı yapmak hizmet etmek demektir, hizmet için göreve gelenler demek ki karınlarını doyurmak ve maaş almak için bu göreve gelmişler.  Siyaseti bir İşyeri gibi görmek, insanı farklı düşüncelere sevk ediyor.

Siyaset gönül işidir, Siyaset bir dava bir düşünceyi paylaşmaktır. Cumhuriyet Halk Partisinin tüm üyeleri bu düşünceyle üyemiz olmuş ve gönülden çalışmaktadırlar.

Sakarya'mızda şuan Belediye Başkanlığı yapan kişilerin, siyaseti İŞ olarak görmeleri ve bunu ballandıra ballandıra anlatmaları, gazeteler demeçler vermeleri, Şuan Sakarya'nın neden bu halde olduğunu, neden birkaç günde binlerce kişinin hastalandığını, neden bir yağmurda yeni göletler oluştuğunu kanıtıdır.

Sakarya Bugüne kadar birçok Ülke çapında siyasetçi yetiştirmiştir, fakat hiç biri bunu iş olarak görmemiş hizmet olarak görmüştür.

Taraklı İlçesine gittiğinizde hala merhum Cevat Ayhan'nı yâd ederler bu yollar onun sayesinde oldu derler. Geyve, Taraklı, Pamukova İlçelerinin eski muhtarlarıyla konuştuğunuzda Sayın Ramis Savaşı anmadan edemezler, Hendek OSB ye giderseniz Sayın Nevzat Ercan adını mutlaka duyarsınız. Erenler Değirmendere de halen Sayın Hayrettin Uysalın yaptırdığı köprü kullanılıyor, yurttaşlarımız dualarını hiçbir zaman esirgemiyorlar.

Siyaset iş değildir, makamlar işyeri değildir. Rahmetli Ünal Ozan'ın Belediyecilik anlayışını her sokak başında duyabilirsiniz.

Sakarya'mız Cumhuriyet Halk Partisinin belediyelerde neler yaptığını bilmektedir. Hiçbir Belediye Başkanımız Makamı İş yeri olarak kullanmamıştır, Hizmet anlayışla görevlerini yapmışlardır.

Önümüzde ki yerel seçimler de Cumhuriyet Halk Partisi Yurttaşlarımızın istediği adaylarla alanlarda olacaktır, Hizmet anlayışı ile görevlere geleceklerine inancımız tamdır.

 

Sakarya Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 912 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.