Son Yorumlar
Geyve Parkı'nda asırlık meşe budandı
Bursa ilinde 600 yıllık çınar ağacı var bunu birçok Geyveli hemşerim g...
Yorumu Oku

ZEKİ KIRAN vefat etti
ÇOCUKLUK ARKADAŞIM,RUHU ŞAD MEKANI CENNET OLSUN.ARDINDA KALANLARA RAB ...
Yorumu Oku

Şehit Teğmen Geyve'de gözyaşlarıyla uğurlandı
Şehidimizin Ruhu Şad Mekanı Cennet Olsun.Ailesine Allahtan Sabırlar D...
Yorumu Oku

Geyveli dostlar İstanbul'da iftarda buluştu
Geyvenin fabrika kokuları
Sayın admin böyle 3-5 kişiyi ilgilendiren konular yerine ne zaman Geyv...
Yorumu Oku

Geyve Parkı'nda asırlık meşe budandı
Birçok belediye Yeşillikleri bol ve içindeki ağaçları kontrollü budam...
Yorumu Oku

 
Isır:"Siyaset meslek değildir"
Cuma, 21 Eylül 2018

CHP'li Isır'dan 'Siyaset meslek değildir' açıklaması..  CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, bazı belediye başkanlarının açıklamalarına istinaden bir değerlendirmede bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Erdoğan Isır, son günlerde bazı belediye başkanları ve siyasilerin görevlerini meslek olarak tanımlamasını değerlendirdi.

CHP'li Isır, siyasetin meslek olmadığını ifade ederken, amacın hizmet etmek olduğunu söyledi.

Isır'ın açıklaması şu şekilde:

Son günlerde bazı Belediye Başkanları siyaset benim mesleğim diyerek tekrar aday olmak için gündeme oturuyor.

Siyaseti meslek olarak görmek tüm siyasetçileri zan altında bırakıyor. Siyaset yapmak, Belediye Başkanlığı yapmak hizmet etmek demektir, hizmet için göreve gelenler demek ki karınlarını doyurmak ve maaş almak için bu göreve gelmişler.  Siyaseti bir İşyeri gibi görmek, insanı farklı düşüncelere sevk ediyor.

Siyaset gönül işidir, Siyaset bir dava bir düşünceyi paylaşmaktır. Cumhuriyet Halk Partisinin tüm üyeleri bu düşünceyle üyemiz olmuş ve gönülden çalışmaktadırlar.

Sakarya'mızda şuan Belediye Başkanlığı yapan kişilerin, siyaseti İŞ olarak görmeleri ve bunu ballandıra ballandıra anlatmaları, gazeteler demeçler vermeleri, Şuan Sakarya'nın neden bu halde olduğunu, neden birkaç günde binlerce kişinin hastalandığını, neden bir yağmurda yeni göletler oluştuğunu kanıtıdır.

Sakarya Bugüne kadar birçok Ülke çapında siyasetçi yetiştirmiştir, fakat hiç biri bunu iş olarak görmemiş hizmet olarak görmüştür.

Taraklı İlçesine gittiğinizde hala merhum Cevat Ayhan'nı yâd ederler bu yollar onun sayesinde oldu derler. Geyve, Taraklı, Pamukova İlçelerinin eski muhtarlarıyla konuştuğunuzda Sayın Ramis Savaşı anmadan edemezler, Hendek OSB ye giderseniz Sayın Nevzat Ercan adını mutlaka duyarsınız. Erenler Değirmendere de halen Sayın Hayrettin Uysalın yaptırdığı köprü kullanılıyor, yurttaşlarımız dualarını hiçbir zaman esirgemiyorlar.

Siyaset iş değildir, makamlar işyeri değildir. Rahmetli Ünal Ozan'ın Belediyecilik anlayışını her sokak başında duyabilirsiniz.

Sakarya'mız Cumhuriyet Halk Partisinin belediyelerde neler yaptığını bilmektedir. Hiçbir Belediye Başkanımız Makamı İş yeri olarak kullanmamıştır, Hizmet anlayışla görevlerini yapmışlardır.

Önümüzde ki yerel seçimler de Cumhuriyet Halk Partisi Yurttaşlarımızın istediği adaylarla alanlarda olacaktır, Hizmet anlayışı ile görevlere geleceklerine inancımız tamdır.

 

Sakarya Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 1024 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.