Alifuatpaşalı miniklerden duygulandıran destek

Minik öğrencilerin Geyvespor sevgisi.. Alifuatpaşalı miniklerden ilçenin işadamlarına ve ileri gelenlerine ders niteliğinde, örnek olabilecek Geyvespor desteği..

Alifuatpaşalı miniklerden duygulandıran destek
13 Ocak 2020 - 22:33 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 - 22:36

Geyve Alifuatpaşa İlkokulu 4 B sınıfından görülmemiş destek. Alifuatpaşa İlkokulu 4 B sınıfının minik öğrencileri, biriktirdikleri harçlıklarla sınıf öğretmeni İbrahim Yıldırım'ın gözetiminde Geyvespor'un kampanyasına destek oldu.

Okula davet edilen Geyvespor Başkanı Burak Karacaoğlu ve Geyvespor antrenörü Barış Orman, Alifuatpaşa İlkokulu 4 B sınıfının minik öğrencilerden duygulandıran bir destekle karşılaştı.

Minik öğrenciler biriktirdikleri harçlıklarıyla Geyvespor'un kampanyasına destek olarak, sınıflarına Geyvespor armalı saat aldı.

Minik öğrencilerin bu desteği karşısında duygulanan Geyvespor Başkanı Burak Karacaoğlu: "Alifuatpaşa İlkokulu 4/B sınıfı öğrencilerimiz biriktirdikleri harçlıklarla Geyvespor'un saat kampanyasına destek oldular. Minik öğrencilerimizin bu desteği manevi bakımdan çok büyük öneme sahip olup, bizleri çok duygulandırmıştır. Yeni bir hava yakaladığımız bu dönemde umuyorum ilçemizin tek övünç kaynağı Geyvespor'umuza arzulanan destek katlanarak devam eder. Bu anlamda Alifuatpaşa İlkokulu 4 B öğrencilerimize, kendilerine ön ayak olan sınıf öğretmeni İbrahim Yıldırım'a ve antrenörümüz Barış Orman'a kulübümüz adına teşekkür ederim" dedi.

Geyve.com

Bu haber 1213 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum