Sakarya'dan Sabiha Gökçen'e otobüs seferleri

Sakarya'dan Sabiha Gökçen'e otobüs seferleri başlıyor.. Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na otobüs seferleri başlatıyor. Konuyla ilgili konuşan Başkan Ekrem Yüce, "Meclis kararımızla havalimanına gidişleri de sağlamaya başlayacağız. İlk olarak çok seri daha sonra aralıklı olarak taşıma hizmeti yapacağız" dedi.

Sakarya'dan Sabiha Gökçen'e otobüs seferleri
13 Ocak 2020 - 20:31

Seferler için düğmeye basıldı
Uzun yıllardır talep edilen ve Sakaryalıların yoğun olarak kullandığı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına belediye otobüs seferlerinin başlatılması için düğmeye basıldı. Ocak Meclis Toplantısında konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşımları için çalışmaların başladığını duyurdu. 

Başkan Ekrem Yüce, "Yine ulaşım alanında güzel bir gelişmeyi daha paylaşmak istiyorum. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımlar uzun yıllardır talep ediliyordu. Meclis kararımızla havalimanına gidişleri de sağlamaya başlayacağız. Sabiha Gökçen Havalimanına taşıma yapan firmalara teşekkür ediyorum. Onları kapatma düşüncesinde değiliz. İlk olarak çok seri daha sonra aralıklı olarak taşıma hizmeti yapacağız." diye konuştu. 

Öte yandan otobüs seferlerinin kısa süre içerisinde başlayacağı öğrenildi.

Bu haber 1433 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum