Başkan Yüce, Üsküp'teki Covid'li aileye sahip çıktı

Başkan Yüce, Aktaş ailesinin yardım çağrısına kayıtsız kalmadı.. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Üsküp’te yaşayan ve Covid 19 testleri pozitif çıkan Sakaryalı Aktaş ailesinin çağrısına kayıtsız kalmadı. Başkan Ekrem Yüce, konuyla ilgili büyükelçilikle irtibata geçerek, gerekenin yapılacağını söyledi.

Başkan Yüce, Üsküp'teki Covid'li aileye sahip çıktı
19 Mayıs 2020 - 06:13

Başkan Ekrem Yüce, Makedonya Üsküp’te yaşayan ve Covid 19 testleri pozitif çıkan Sakaryalı Aktaş ailesinin çağrısına duyarsız kalmadı. Koronavirüs testleri pozitif çıkan Aktaş ailesinde kronik rahatsızlığı bulunan Cüneyt Aktaş’ın sosyal medya hesabı üzerinden çektiği video kısa sürede yayılırken; Başkan Ekrem Yüce de konuyla ilgili büyükelçilikle irtibata geçerek, gerekenin yapılacağını söyledi.

Büyükelçilikle görüştü

Başkan Ekrem Yüce, Aktaş ailesine geçmiş olsun dileklerini ileterek şunları söyledi: “Makedonya Üsküp’te yaşayan hemşehrimizin destek talebini gördük. Devletimizin bu konuda gereken adımları atacağına en ufak bir şüphemiz yok. Biz de son duruma ilişkin bilgileri almak adına büyükelçiliğimizle iletişim kurduk. İnşallah Aktaş ailesi en yakın zamanda sağlıklı günlere geri dönecektir” dedi.

Bu haber 414 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum