Geyve'de buruk 19 Mayıs töreni

Geyve’de buruk 19 Mayıs töreni.. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Geyve'de düzenlenen törenle kutlandı..

Geyve'de buruk 19 Mayıs töreni
19 Mayıs 2020 - 15:07

Corona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına uygun olarak az kişiyle kutlandı.

Geyve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende Geyve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu, Atatürk Anıtına çelenk sundu.

Törende Geyve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu'nun yanı sıra İlçe Gençlik ve Spor Müdür Yardımcısı Yusuf Yıldız, Müdürlük çalışanları ve bazı beden eğitimi öğretmenleri hazır bulundu.

Tören, çelenk sunumunu ve saygı duruşununun ardından İstaklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi.

Bu haber 507 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Efekan Yalçın
    4 gün önce
    İlçe kaymakamı,Belediye başkanı ne tür bir mazeretleri varmış ve bu törene katılmamışlar hemde ikisi birden hayret edilecek bir durum, şunu unutmasınlar oturdukları o koltuklar babalarının yada saltanatın onlara mirası değil Türkiye Cumhuriyeti devletinin bir hediyesidir ve Cumhuriyetin bize armağan ettiği bu bayramlara katılmama mazereti mücbir sebepler,ölüm ve hastalık dışında ne olabilir diye soracağım ama bunlar seni,beni,vatandaşı adam yerine koyup cevap bile vermezler.Son sözüm eğer okuyorsa her ikisi bu yazıyı Cumhuriyetin yöneticisi olduklarını unutmasınlar saltanat ailesi vermedi bu hakları onlara öyle olsaydı o oturdukları koltukları rüyalarında bile göremezlerdi,eğer saltanat ailesine çok düşkünlerse bu günleri onların yanında geçirip matem tutabilirler birlikte bu görevlerden istifa ederek.