Geyve'de köpek dehşeti!

SON DAKİKA! Geyve'de köpek dehşeti! Geyve'de komşusundan süt almak için dışarı çıkan kadın sokakta bulunan başıboş köpeklerin saldırısına uğradı.

Geyve'de köpek dehşeti!
29 Mart 2020 - 13:55 - Güncelleme: 29 Mart 2020 - 14:02

Köpeklerin sağ ayağından ısırdığı kadın eşi tarafından yaralı olarak hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.  

Geyve Tepecikler mahallesinde sabah saatlerinde komşusundan süt almak için evden çıkan 37 yaşındaki N.B. sokakta bulunan başı boş köpeklerin saldırısına uğradı. Köpeklerin saldırısı sonucu bir anda yerde kalan 37 yaşındaki kadının sesini duyan eşi T.B. yardımına koştu.

Eşini yaralı olarak yerde bulan T.B aracıyla Geyve Devlet hastanesine götürdü. Hastanede tedavi altına alınan N.B'nin köpekler tarafından sağ ayağından ısırıldığı 3 gün ara ile 4 kere kuduz aşısı vurulacağı öğrenildi.

Yaşanılan olay sonrası T.B. başıboş köpeklerin sokaklarda tehlike oluşturduğunu ifade ederek sokağa çıkmaya korktuklarını ifade etti. Aziz Güvener (Medyabar.com)

Bu haber 3961 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • mehmet demirtaş geyve
  1 ay önce
  herkez hayvan sever kardeşim köpekler yerleşim dışında olan yerleri korumak için bakılır adam çarşı içine köpek bakıyor bunlar kaldırılsın insanlar korku içerisinde mahalleler köpek kaynıyorya sabaha kadar uyku yok zehirlesem öldürsem allah korkusu var yapılmıyor bunlar toplansın
 • Düşünen insan
  2 ay önce
  Kaç gündür hayat durdu. Bu hayvanlar insanların, lokantaların atıkları ile besleniyordu. Belediye neden bir önlem almaz, neden bir barınak yapıp bu hayvanları kontrol altına almaz? Neden beslenmelerine ve sağlıklı kalmalarına yardımcı olmaz? Herkes evinin önüne bir kap yemek ve su koysun arkadaşlar. Bu dünya hepimizin. Bakın bir virüs hepimizi esir aldı. Hayatı diğer canlılar ile paylaşalım. Hepinize kucak dolusu selamlar...
 • Alp
  2 ay önce
  Ac hayvanlar ac besleyin su hayvancagizlari biraz
 • KIRMIZI MOTOSİKLETLİ
  2 ay önce
  Sayın yetkililer lütfen şu sahipsiz köpeklerle ilgilenin. Bir de şu sahipli sokak köpeklerinin sahipleri... Siz de köpeklerinizi sokağa salacağınıza size ait olan yerlerde besleyin. Komşularınıza ve sokaktan geçenlere biraz saygı gösterin.