FLAŞ HABER

Geyveli Özel Güvenlikçi İl Başkanı oldu

Geyveli Özel Güvenlikçi Sakarya İl Başkanı oldu.. Özel Güvenlikçiler Derneği (ÖGÜDER) Sakarya İl Başkanlığı'na Geyveli Kerim Koyun getirildi.

Geyveli Özel Güvenlikçi İl Başkanı oldu
23 Mart 2020 - 16:09
Reklam

Genel merkezi Kocaeli'de bulunan Türkiye'nin tek Özel Güvenlikçiler derneği ÖGÜDER (Özel Güvenlikçiler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) Genel Başkanı Zeki Aydın başkanlığında yapmış olduğu yönetim kurulunda oy çokluğu ile Sakarya İl Başkanliğina Geyveli Kerim Koyun getirildi.

ÖGÜDER Sakarya İl Başkanliğına atanan Geyveli Kerim Koyun'un mazbata töreninde  Başkanvekili Emrah Özcan, Başkan Yardımcısı Kamile Tatliçelik, Genel sekreter Çiğdem Yıldız, Disiplin kurulu üyesi Nagihan Özkan ve Basın sorumlusu Şevval Dilara Gül yerini aldı.

Oy çoklugu ile ÖGÜDER Sakarya il başkanlığı görevine getirilen Geyve Kerim Koyun atamanın ardından "Çalışmalarımız hızla devam edecektir. Sakaryamıza ve tüm özel güvenlik camiamıza hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.

Geyve.com / ÖZEL

Bu haber 3182 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • güvenlikçi yusuf
    4 ay önce
    Güvenlik görevlileri ile ilgisi olmayan kocaeli dahil yetkisi olmayan ne varlığı olduğu anlaşılamayan dernek. sendika olsa etkili olur duyurulur.