İstanbul seferi başlıyor. İşte İstanbul Bilet fiyatları.

 İstanbul seferi başlıyor. İşte İstanbul Bilet fiyatları.. Pamukkale, Ulusoy, Metro, Kamil Koç ve ilimizin yerel otobüs firması VİB 4 Haziran tarihinden itibaren seferlere başlayacaklarını açıkladı.

 İstanbul seferi başlıyor. İşte İstanbul Bilet fiyatları.
26 Mayıs 2020 - 22:44

Devlet tarafından tüm firmalarda İstanbul-Sakarya arası 100 TL olarak belirlenirken, VİB yüzde 30’luk indirim planına hazırlanıyor 

İLK SEFER 4 HAZİRAN’DA 
Kovid-19 önlemleri kapsamında hava, demir ve kara yolunda toplu ulaşım bir süreliğini durdurulmuştu. Normalleşme adımları kapsamında firmalar açılış tarihlerini açıklamaya başladı Türkiye'nin 4 büyük otobüs firması Pamukkale, Ulusoy, Metro, Kamil Koç ve ilimizin büyük firması olan VİB 4 Haziranda seferlere başlayacağı duyurdu.  

VİB’DE YÜZDE 30 İNDİRİM  
Kovid-19 önlemleri kapsamında, araçlarda yüzde 50’lik kapasite tedbiri devam edecek. VİB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Akın, Sakarya Yeni Haber gazetesine yaptığı açıklamada, “Kovid-19 salgını nedeniyle tüm seferler bir süreliğine durdurulmuştu. Normalleşme planı kapsamında şehirlerarası seyahatlerde tedbirlerin devamıyla kaldığı yerden devam edecek. 

Devlet tarafından tüm firmalarda İstanbul-Sakarya arası 100 TL olarak belirlenirken, VİB yüzde 30’luk indirime hazırlık yapıyor. Harem-Sakarya arası 50 TL, Esenler-Sakarya arası 70 TL olarak hazırlık yapıyoruz. Herhangi bir sorun çıkmadığı takdirde bu fiyat aralığında yüzde 50’lik yolcu kapasitesiyle 4 Haziran’da seferlerimize start vereceğiz”
dedi. 

Bu haber 14039 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum