Tamamen kül oldu! Kundaklama şüphesi

Tamamen kül oldu! Kundaklama şüphesi.. Pamukova'da Ramazan'ın son sahur vakti Erdal Özçekiç’e ait minibüsü evinin önünde yaktılar. İtfaiyenin müdahale ettiği minibüs tamamen yandı..

Tamamen kül oldu! Kundaklama şüphesi
24 Mayıs 2020 - 10:20
Reklam

Pamukova Yenice Mahallesinde Zübeydehanım Caddesinde dün sahur vakti  Erdal Özçekiç’e ait park halindeki 54 AAH 930 plakalı minibüs alev aldı. Alevleri fark eden minibüs sahibi evden dışarıya fırlayıp yanan minibüsünü söndürmek için müdahale etti. Ancak alevler minibüsü tamamen sardı.

Olaya görenlerin durumu Pamukova İtfaiye Grup Amirliği ekiplerine bildirmesi üzerine kısa sürede olay yerine gelen ekipleri yangına müdahale etti. Ancak minibüs tamamen yanarak kullanılmaz hale geldi.Minibüsü tamamen yanıp kullanılamaz hale gelen Erdal Özçekiç, “ Arabada kağıt ve kartonlar vardı. Onları Saat: 03.30 sıraları indirip evin önüne kodum. Eve girdim. Tam yatmıştım ki camdan dışarıda alev yansıdığını gördüm. Yatağımdan dışarı fırladım. Söndürmeye kalktık söndüremedik. İtfaiye geldi söndürdük ama minibüsüm tamamen yandı. Minibüsün camı açıktı. Açık olan camdan içeriye ateş atan oldu ki bu araba yandı. Yakın yerdeki iş yeri güvenlik kameralarında o saatte bir kişinin aracın yanına geldiği görünüyor. Polis tespit etmeye çalışıyor. Kundaklandı aracım mağdur durumda kaldık. Çocuklar ile Ekmek paramızı kazanıyorduk o da gitti ” dedi. (Pamukovahalk.com)

Bu haber 1554 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum