Son Yorumlar
Geyve'de o mahallede muhtar değişti
misafir@hotmsil.com
Sutalan dogancil muhtarlati ve nucesi geyve de oturuyor garibana gelin...
Yorumu Oku

Traktör kanala uçtu: 1 ölü
İzah
Bu traktörlerde neden U demiri kullanılmaz...
Yorumu Oku

Traktörün altında kalan minik Mesut yaşamını yitirdi
cenabuallah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin inşaallah.
Yorumu Oku

Geyve'de seçimlere bir de bu açıdan bakın
eee
hdp oyları kime gitti
Yorumu Oku

Geyve'de seçimlere bir de bu açıdan bakın
mmm
eee yani. Hayırlı uğurlu olsun.. :) :grin
Yorumu Oku

 
Bölükbaş: "Hizmet için geliyorum"
Perşembe, 22 Kasım 2018

Sabri Bölükbaş; “Geyve'nin sorunlarını biliyorum. Hizmet için geliyorum”.. AK Parti Geyve Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusundan sonra çalışmalarına hızlı başlayan Sabri Bölükbaş; “10 yıl görev yaptığım Geyve Belediyesi’nde belediyeciliği tam anlamıyla biliyoruz. Geyve halkımızın sıkıntılarını ve derdini bilen biri olarak, halkımıza en iyi hizmeti sunmak ve sorunları çözmek için aday oldum” dedi.

Geyve, Sakarya'nın en geri kalmış ilçesi
“Halkın içinden geldiğim için halkımızın dertlerine derman olacağız” diyen Sabri Bölükbaş; “İlçemize yapılacak vizyon projelerimiz de hazırdır. Ekibimizle birlikte ilçemizde projelerimizi hayata geçirmek için gereken tüm hizmetlerle birlikte boş durmadan çalışacağız. Geyve’miz Sakarya ilimizin en eski ilçesi olup, en geri kalmış ilçesi de olmaktadır. İlçemizi büyütüp geliştirmek için belediyecilik tecrübemizi de katarak en iyi hizmeti sunmak için aday adayı olduk” dedi.

Çiftçilerimiz için özel projemiz var
Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı ve Ziraat Odaları Başkanı Süleyman Pınar’ı ziyaret eden Sabri Bölükbaş; çiftçiler için de hazırladığı müjdesini de verdi. “Projelerimiz hazır” diyen Bölükbaş; “Göreve geldiğimiz ilk gün itibariyle neler yapacağımızı çok iyi biliyoruz. Biz koltuk sevdalısı değil, hizmet sevdalısıyız” dedi. En kısa zamanda ilçedeki tüm STK başkanlarını hızlı bir şekilde ziyaret edip onlarla fikir alışverişinde bulunacağını belirten Bölükbaş; Geyve’nin tüm mahalle ve köylerine gidip halkla bütünleşip halkın derdini dinleyip onlara hazırda bulunan projelerini sunacağını vurguladı.

Gönülleri kazanacağız
Alifuatpaşa'nın tekrar eski canlılığına getirecek özel projeleri de olduğuna değinen Bölükbaş; “Allah bizlere bu güzel görevi nasip ederse projelerimiz ile Geyve’mizi en iyi şekilde en iyi yerlere getireceğimize söz veriyoruz. Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ında söylediği gibi; ‘Gönül belediyeciliği yapmaya geliyoruz.’ Halkımıza tepeden bakmayacağız. Kesinlikle, kibir ve gurur yapmayacağız. Hemşerilerimizin çorbasında bizim de tuzumuz olacak. Hep beraber bu yolda yürüyeceğiz” diyerek; Geyve’nin sıkıntısını, Geyve’linin derdini, Geyve’de yaşayıp, Geyve’nin nefesini alıp veren bilir” ifadesini kullandı.


Geyve Haberleri hakkındaki diğer yazılar
Gösterim: 870 | E-posta

İlk Yorumu Siz Yazın
RSS Yorumlar

Yorum Yaz
  • Lütfen Yorumlarınız Haberin Konusuna Uygun Olsun.
  • Kişisel Sözlü Kelimeler Silinecektir.
Adınız:
Başlık:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Yorum:Güvenlik Kodu:* Code
Bu Habere Yazılan Yorumlar Hakkında E-Posta Aracılığıyla Bilgilendirilmek İstiyorum

Yazdır E-posta
 
 
 
© 2000-2019 Geyve.com Sitedeki içeriğin tarafımızca oluşturulan kısmı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Sitede kullanılan grafiklerin ikinci şahıslarca kullanılması yasaktır. Yer alan yorumlar ve haberlerden yazarları sorumludur.